Yeni Team Fortress 2'den ilk video

Uğur Nayır
Uğur Nayır 19.07.2011 - 11:57
Bu sefer işler daha farklı
Ülkemizde atari olarak bildiğimiz Arcade makineleri bilirsiniz. Belki başlarında Captain Commando, Final Fight, Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time, Cadillacs and Dinosaurs gibi efsaneleri kaç kere bitirdik. Team Fortress 2 de Arcade versiyonu ile bizlere bunu sunmaya hazırlanıyor. Proje, daha önce Left 4 Dead, Halo gibi oyunlarında bu versiyonunu yapan Eric Ruth'a ait.

Ana oyundaki tüm sınıflar yer alıyor ve haritalar da bulunuyor, fakat bazı farklılıklarla. Team Fortress 2 Arcade, Beat'em up türünde ve takımların karşılıklı kapıştığı bir oynanış sunmuyor. Bunun yerine eski Arcade oyunlardaki gibi ilerlemeli bir oynanışa yer veriyor. Bizler de sadece mavi takımı seçebileceğiz, kırmızı takım ise düşmanımız olacak. Daha geçen haftasonu yeni açıklanan Team Fortress 2 Arcade için biraz daha beklememiz gerekecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 19.08.2022 23:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Team Fortress 2'den ilk video

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×