Yeni Thief'in de mobil uygulaması olacak!

Yeni Thief'in de mobil uygulaması olacak!

Can Arabacı
Can Arabacı 9.12.2013 - 18:03
Yeni nesil oyunların yeni tutkusu "Companion App" çılgılığı Thief'e de bulaştı.
Eidos Montreal'ın hayata döndürmeye çalıştığı "Thief" serisinin yeni oyunu iyi mi olacak, yoksa kötü mü henüz bilemiyoruz. Ancak bildiğimiz bir şey varsa o da Eidos'un oyun için bir hayli iddialı olduğu ve oyunu destekleyecek bir uygulamayla bütün oyun istatistiklerinizi tutup, arkadaşlarınızla karşılaştırmaya olanak verecek bir Leaderboard listesi tutacağı. Uygulamanın tek becerisi bunlar değil tabii: Karakter biyografileri, hikâyeler, videolar, haberler, konsept çalışmaları gibi bir çok ekstra şeye de yine bu uygulama sayesinde mobil bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Uygulamanın tam versiyonu oyunun Kuzey Amerika'daki çıkış tarihiyle aynı: 25 Şubat. Aynı zamanda tam versiyonundaki bütün özellikleri içermeyen daha "light" bir versiyonunun da piyasaya sunulması söz konusu. Oyunun çıkış tarihinden önce çıkması beklenen bu versiyonunun tamamen ücretsiz olacağı kesin olsa da, tam versiyonunun paralı olup olmayacağı henüz belli değil.

Yeni Thief'in de mobil uygulaması olacak!

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.11.2020 04:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×