Yeni Tomb Raider, Game Informer'da görünebilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.11.2010 - 10:06
Japonya'da gizemli bir ada ve acemi Lara
Uzun soluklu başarılı aksiyon serilerinden biri olan Tomb Raider, uzun süredir yeni oyun söylentileriyle gündeme geliyor. İşte onlardan biri daha. Belirtilenlere göre ünlü oyun dergisi Game Informer, aralık ayı sayısında yeni Tomb Raider oyununa yer verecek.

Lara'nın acemilik dönemlerine uğrayacak olan bu oyun, bir keşif sırasında Lara'nın fırtınaya yakalanıp, ıssız bir Japon adasına düşmesiyle başlıyor. Kısa sürede adanın gizemli yapısını keşfeden kahramanımız, pek konuk sever olmayan yaratıkları ve eski mezarları görünce, işin aslını öğrenmek ve adanın sırrını çözmek için maceraya atılacak.

Yeni Tomb Raider, Game Informer'da görünebilir
Oyunda yine Lara'nın akrobatik hareketleri ön planda olacak. Vahşi yaşama uygun olarak hareket edecek, balta, halat gibi ada şartlarında önemli gereçlere sahip olacak. Değişken hava şartlarının da olacağının ileri sürüldüğü yapım, bakalım gerçekten de böyle mi?

Henüz resmi bir duyuru gelmiş değil.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 04:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Tomb Raider, Game Informer'da görünebilir

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×