Yeni Tomb Raider, Game Informer'da görünebilir

Mahmut Saral
Mahmut Saral 15.11.2010 - 10:06
Japonya'da gizemli bir ada ve acemi Lara
Uzun soluklu başarılı aksiyon serilerinden biri olan Tomb Raider, uzun süredir yeni oyun söylentileriyle gündeme geliyor. İşte onlardan biri daha. Belirtilenlere göre ünlü oyun dergisi Game Informer, aralık ayı sayısında yeni Tomb Raider oyununa yer verecek.

Lara'nın acemilik dönemlerine uğrayacak olan bu oyun, bir keşif sırasında Lara'nın fırtınaya yakalanıp, ıssız bir Japon adasına düşmesiyle başlıyor. Kısa sürede adanın gizemli yapısını keşfeden kahramanımız, pek konuk sever olmayan yaratıkları ve eski mezarları görünce, işin aslını öğrenmek ve adanın sırrını çözmek için maceraya atılacak.

Yeni Tomb Raider, Game Informer'da görünebilir
Oyunda yine Lara'nın akrobatik hareketleri ön planda olacak. Vahşi yaşama uygun olarak hareket edecek, balta, halat gibi ada şartlarında önemli gereçlere sahip olacak. Değişken hava şartlarının da olacağının ileri sürüldüğü yapım, bakalım gerçekten de böyle mi?

Henüz resmi bir duyuru gelmiş değil.
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2021 11:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Tomb Raider, Game Informer'da görünebilir

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×