Yeni Trackmania için ilk video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.04.2020 - 10:53
İlk oynanış videosu yayınlanan yeni Trackmania oyununun ertelendiği açıklandı. Oyunun yeni çıkış tarihi 1 Temmuz olarak duyuruldu.

Oyunculara pist oluşturma konusunda inanılmaz bir özgürlük veren Trackmania serisinin yeni oyunu ertelendi. Ubisoft yayınladığı ilk video ile birlikte oyunun nasıl gözükeceğini gözler önüne sererken oyunun yeni çıkış tarihini de oyun severler ile paylaştı. Yapılan açıklamaya göre Trackmania, 1 Temmuz 2020'de piyasaya çıkacak.

Yeni Trackmania için ilk video yayınlandı

Yayınlanan bu oynanış videosuna baktığımızda ilk olarak grafiklerin çok net ve tok bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Pistlerde ise her zaman olduğu gibi birbirinden farklı pistler bizi bekleyecek gibi duruyor. Seride kendi pistinizi de oluşturabiliyor ve diğer oyuncular ile paylaşabiliyorsunuz. Ortaya çıkacak çılgın pistleri şimdiden hayal edebiliyoruz. Zaten bu ilk videoda pist editörü ile neler yapılabileceğine de kısaca değinilmiş. Oyunun tanıtım videosu ve Ubisoft tarafından yapılan açıklama şu şekilde;

Ubisoft Nadeo, yarış oyunu Trackmania'dan ilk oynanış fragmanını yayınladı. Yeni Trackmania®? oyunculara kendilerine özel araç geliştirme, pist yaratma ve online yarış özellikleri sunacak. 5 Mayıs'ta yayınlanması beklenen Trackmania, Epic Games ve UPlay üzerinde 1 Temmuz'da erişilebilir olacak. Geliştirici ekibi, ek süreyi yarış dinamiklerini geliştirme, pist yaratma ve paylaşma imkanlarını zenginleştirme ve rekabet sistemini güçlendirme için kullanacaklarını duyurdu.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 23:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Spider_hip
Spider_hip 24.04.2020 11:13
Özellikle 2006 da ki trackmania nations çok efsaneydi. Takımlar kurardık. Ligler yapardık, yabancılarla kapışırdık. Dünya sıralamasına girerdik. Bir haritada 100-200 kişi yarışır acayip puan kasardık. Sonra tüm bu zevkleri öldürdüler. Yeni yollar araçlar, oyunlar derken maalesef hepsi bitti. Çok yazık oldu. Eski günlerine dönmesini umarım. Tmu yu falan satın almıştım ama hiç ilk oyunun zevkini vermedi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2020 11:44
Artık GTA var orda bir sürü buna benzer map var cok az kişi oynar bu oyunu
Spider_hip
Spider_hip 24.04.2020 11:09
Sen çok farklı gelmişsin dostum. Gta bambaşka bir şey trackmania bambaşka.
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2020 19:01
hastasıyız dede fancıları çokkk bu oyunun müthiş bir deneyim..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2020 19:54
GTA ne alaka bu oyunun platformu çok başka. E-spor takımlarının katıldığı bir çok turnuva var. 16 yıldır oynadığım bir oyun. Her ay bir çok turnuva düzenleniyor. Yine belli bir kesimin oynayacağı bir oyun ama pahalı olarak çıkacak gibi o da ayrı bir durum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Trackmania için ilk video yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×