Yeni Tribes geliyor

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 25.10.2010 - 12:02
Hi-Rez Studios, Tribes'ın isim haklarını satın aldı.

Global Agenda'nın yapımcısı Hi-Rez Studios, Tribes oyunlarının isim haklarını aldı ve yeni bir Tribes oyunu için çalışmaların yapıldığını belirtti.

Şirket oyun içindeki her bir maç için 100 oyuncunun katılabileceği haritalar olacağını söylüyor. Oldukça büyük haritalar içereceği söylenen MMO Shooter tarzdaki oyun, Unreal motoruyla geliştiriliyor.

Alfa test dönemine 2011'in başlarında girecek olan yeni Tribes oyunu, ilk olarak PC'de 1998'de ortaya çıkmıştı.

Son oyun Tribes: Vengeance ise 2004'te piyasadaydı.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 04:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Tribes geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×