Yeni Türk oyunu AppStore'da

Yeni Türk oyunu AppStore'da

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 27.05.2013 - 16:19
Tower Defence türünde yeni bir isim: Zombi Muharebesi
Gorilto’nun ikinci oyunu Zombi Muharebesi, İngilizce adıyla Oriental Wars: Zombies!, Apple App Store daki yerini aldı.

Son zamanların en çok beğenilen türlerinden ‘kale savunma’ kategorisindeki Osmanlı temalı oyunun amacı, farklı stratejiler kurarak kalenizi zombi akınlarına karşı korumak.
 
Pek çok özelliğin tadını çıkarın.
Oyunda strateji yeteneklerinizi zorlayan 20 harita, 40 bölüm  ve 3 farklı tema bulunuyor. Emrinize amade yeniçeri, okçu, cengaver, mehteran, hezarfen ve katapult gibi farklı savaşçılar ve 12 farklı geliştirme ile Zombi yok etmenin tadına varabilir, dilerseniz oyundaki karakterinizi enteresan kıyafetlerle gönlünüzce kişiselleştirebilirsiniz. Cenk Taner Dönmez’in hazırladığı özgün müzikler ise oyun keyfini pekiştiren ayrıntılardan.


Yeni geliştirmeler yolda!
Çağlar Çorumlu ve Talha Sayar’ın sesleriyle renklenen oyun şu anda tamamen Türkçe ve İngilizce seslendirmeye sahip. Pek yakında İspanyolca, Fransızca, Almanca, Arapça, Rusça ve Çince versiyonları da piyasada olacak.

iPod Touch, iPhone 3GS, 4, 4S ve 5 uyumlu Zombi Muharebesi, daha detaylı bir oyun deneyimi arzulayan oyuncular için çok yakında iPad versiyonuyla da Apple App Store’da. Oyunu AppStore'dan https://itunes.apple.com/us/app/zombi-muharebesi/id641019929?ls=1&mt=8 adresinde bulabilirsiniz.

Gorilto 2012 yılında Ali Pişkin ve Özkan Purde ortaklığıyla kuruldu ve ilk oyunları Çiz Anlat’ı yayınladı. Oldukça kapsamlı bir oyun olan Zombi Muharebesi’nin yapımı ise tam 1 sene sürdü.
Yüksek standartlarda oyunları Türkiye ve dünya piyasasına kazandırmak hedefinde olan Gorilto, tamamen bağımsız bir şirkettir. Çekirdek bir ekip ile çalışmalarına İstanbul-Karaköy’deki ofisinde devam etmektedir.

- Basın Bülteni
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 16:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×