Yeni Unreal Engine 4 ismi göründü!

Yeni Unreal Engine 4 ismi göründü!

Batuhan Kavruk
Batuhan Kavruk 19.12.2012 - 02:31
Kombonun ilk vuruşunu Zombie Studios yapıyor!
Blacklight: Retribution'ın yapımcı stüdyosu Zombie Studios, Unreal Engine 4 için yeşil ışıkları yaktı. Stüdyo, Unreal Engine 4 için yeni bir proje üzerinde çalışmakta. Projenin PC için olduğu ve 2013'ün ikinci yarısına kadar yetiştirileceği rapor edildi.

Yeni Unreal Engine 4 ismi göründü!
Eurogamer'da yayımlanan rapora göre, oyunun psikolojik bir film şeklinde olacağı açıklandı. Stüdyonun şefi Jared Gerritzen, konu hakkında şu şekilde bir yorum yaptı:

"... bu, yeni jenerasyon oyunlara doğru ilerlerken ve stüdyomuzu bir sonraki seviyeye taşırken, stüdyomuza önemli derecede fayda sağlayacak bir şey olacak."

2013 yılında PC platformu, Unreal Engine 4 adını taşıyan birçok oyun dalgasına kapılmış olacak. Durumun ve gelişimin nasıl şekilleneceği ise hala merak konusu. Bakalım hangi stüdyolardan, ne gibi eserler çıkacak.

Yeni isimler açıklandıkça, sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 17:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×