Yeni video ile Detroit: Become Human'ın yapım sürecine bakıyoruz

Yeni video ile Detroit: Become Human'ın yapım sürecine bakıyoruz

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 6.05.2018 - 15:39
Detroit: Become Human'ın ardındaki sanat.

25 Mayısta çıkış yapacak olan, PlayStation 4'e özel olarak geliştirilen Detroit: Become Human'dan yeni bir video yayınlandı. Bu video'da oyunda yapacağımız seçimlere, oynanışa veya oyunun grafiklerin değil. Oyunun sanat tasarım kısmına göz atıyoruz.

Detroit: Become Human'dan yeni bir video geldi 

Quantc Dream'in PlayStation 4 'e özel olarak geliştirdiği Detroit: Become Human'da, Cara, Marcus ve Connor olmak üzere 3 oynanabilir karakter olacak. Heavy Rain ve Fahrenheit: Indigo Prophecy gibi yapımlardan tanıdığımız  Quantic Dream, oyunlarının odak noktası, genelde hikaye anlatımı ve düzgün işlenen bir drama olur. Hikaye anlatımı ve karakterlerin yaptığı seçimlere göre hikayenin şekillenmesi bir Quahntic Dream imzası diyebiliriz. Quantci Dream'in geliştirdiği oyunları özel kılan şeylerden bir diğeri de, yapımcı firmanın yaptığı oyunların sanat tasarımlarının, görsel kalitenin oldukça etkileyici olmasıdır. Genelde kasvetli şehirlerde geçen oyunlar yapan Quantic Dreram'in yayınladığı son video ile oyunun ardında yatan sanat tasarımlarına göz atıyoruz. Oyunda bulunan karakterlerin konsept çizimlerine ve yapımcı ekibin görüşlerine yer verilen videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2020 00:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×