Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 29.09.2021 - 12:57
NexusMods sitesinde yayımlanmış olan yeni The Witcher 3 modu, oyun içerisine 'Souls' oyunlarından esinlenmiş iki yeni mekanik ekliyor.

'Mugi-Defalt' isimli mod tasarımcısı, The Witcher 3 için Dark Souls'tan ilham alınan iki adet savaş mekaniğini oyuna adapte etmiş. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan yeni Witcher 3 modu, oyunun dövüş sistemini, Souls oyunlarının sistemine yakın bir şekilde uyarlamayı hedefliyor. Ayrıca mod, Witcher 3'ün dövüş sistemi ile güzel bir uyumluluk sağlamış gibi gözüküyor.

Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor

Yayımlanmış olan mod hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi verecek olursak; Souls oyunlarındaki 'Backstab' denilen, düşmanın arkasına geçip yapılan saldırının ve zayıf düşmanları anında öldürebilecek bir karşı saldırının Witcher 3 modu olarak oyuna eklendiğini görüyoruz. Souls oyunlarının sevilen mekaniklerini oyuna getirmiş olan mod, souls severler için güzel bir macera vaat edebilir.

Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor

Ayrıca, iki savaş mekaniğinin de Witcher 3'e düzgün bir şekilde uyarlandığından da bahsediliyor. Yayımlanmış olan moddan bir oynanış videosu da paylaşmış olan mod yapımcısı, Witcher 3'ün dövüş sisteminin souls tarzında nasıl görünebileceği fikrinin cevabını bizlere sunuyor. Mod, NexusMods sitesinde paylaşılmış bulunuyor. Eğer ilginizi çektiyse buradaki bağlantıdan göz atabilir veya aşağıdaki videodan, mod yapımcısının paylaşmış olduğu fragmana ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 00:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Witcher 3 modu, oyuna Dark Souls mekanikleri ekliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×