Yeni Wolfenstein serisi üçleme olacak

Yeni Wolfenstein serisi üçleme olacak

Furkan Güler
Furkan Güler 17.10.2017 - 11:27
Oyunun üst düzey geliştiricilerinden sevindirici açıklama geldi.

Video oyun tarihinin köklü FPS serisi Wolfenstein, 2014 yılında New Order ile birlikte güzel bir geri dönüş yaparak hayran kitlesini sevindirmeyi başarmıştı. Nazi askerlerinin kökünü kuruttuğumuz oyunda, İkinci Dünya Savaşı'nın farklı bir sonuna tanık oluyorduk. Almanlar tarafından işgal edilen dünyanın kurtuluşu için savaştığımız oyun serisi hakkında yeni bir bilgi geldi. Machine Games'te kreatif yönetmen olarak çalışan Jens Matthies, yabancı basın ile yaptığı röportajda yeni oyun serisinin bir üçleme olacağını ve New Colossus'un ikinci oyun olacağını söyledi. Yani üç oyun arasında herhangi bir ara oyun ile karşılaşmayacağız. Şahsen Bethesda'nın yeni Wolfenstein serisine destek vermesine sevindim. Hali hazırda senaryo odaklı oyunlar yok olmaya yüz tutmuşken, geliştiricilerden böyle açıklamalar görmek oldukça sevindirici.

Wolfenstein II: The New Colossus'un devam oyunu gelecek

Ayrıca 1992'de çıkan orijinal oyunda gördüğümüz Meka Hitler'in gelip gelmeyeceği sorusunu alan Matthies, soruyu şaka ile geçiştirdi. Daha sonrasında son oyunda Hitler'in olup olmayacağını konusunda ise açıklama yapmaktan kaçındı. Yakın zamanda çıkacak olan ikinci oyunun hikayesini oldukça merak ediyoruz. Ana karakterimiz olan B.J. Blazkowicz'in neler yapacağı şimdiden merak konusu oldu.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 07:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 12:26
Yalnız bu hem yeni üçleme hem de hikaye olarak return to castle wolfenstein ve 2009 yapımı wolfenstein ın devamı niteliğinde oldu ki böylesi çok daha iyi oldu çünkü önceki oyunları ve onların müthiş hikayesini en azından bir kenara atmak yerine üstüne daha da koyarak devam ettiler. Şahane bir seri.
MK Okuru
MK Okuru 14.11.2017 17:25
kaç serisi var yani kaç oyun çıktı returndan sora
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 17:01
Return to Castle Wolfenstein dışında daha iyi bir wolfenstein oyunu yoktur ve sanırım daha iyisi gelmeyecektir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 17.10.2017 12:19
Keşke Türkçe dublaj olsa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×