Yeni Wolfenstein'ın PS4 dosya boyutu belli oldu

Yeni Wolfenstein'ın PS4 dosya boyutu belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 24.10.2017 - 10:05
Oyun PS4'te makul sayılacak bir alanı işgal ediyor.

Bu senenin en çok beklenen FPS oyunlarından bir tanesi olan Wolfenstein II: The New Colossus, ana karakterimiz olan BJ Blazkowicz'in hikayesine bizleri tekrar çağırıyor. Alternatif bir zaman diliminde İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen seride bu sefer 1961 yılına gidiyoruz. Kurtuluş için her yolu deneyen kahramanımız, bu sefer ailesini de korumak zorunda kalacak. Nazi'lerin baş düşmanı olan Terror - Billy lakaplı Blazkowicz, Nazi işgalinda olan Amerika'yı kurtarmaya çalışacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkacak oyunun PS4 dosya boyutu ise belli oldu. Verilen bilgilere göre göre oyun, PlayStation 4'te 47.94 GB'lık bir alan kaplayacak. Tabii ki bu büyüklüğün sadece PlayStation 4'te geçerli olacağını vurgulayalım. PC platformunda yaklaşık 50 GB civarı bir dosya boyutu ile karşılaşabiliriz.

Wolfenstein 2'nin PS4 boyutu açıklandı

Oyunun PlayStation 4 Pro'da 4K desteği sunup sunmayacağı şimdilik belli değil. Bu duruma karşın oyunu saf 4K çözünürlükte oynamak isterseniz, PC platformunu tercih edebilirsiniz. Üçleme olan serinin ikinci oyunu, bakalım bu kez bizlere neler sunacak?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 9.03.2021 04:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.10.2017 20:36
Pc 55 kapladığı alan açıklandı bile
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×