Yeni WoW ek paketinin ismi belli oldu mu?

Yeni WoW ek paketinin ismi belli oldu mu?

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 13.08.2013 - 21:03
Cehennemin dibine kadar yolumuz mu var yani nedir?
Blizzard'ın kayıt altına aldırdığı yeni bir isim sayesinde WoW'un yeni ek paketi ortaya çıkmış olabilir. MMO-Champion'ın ortaya çıkardığı telif kaydında kategori olarak "Küresel bilgisayar ağından indirilebilinecek bilgisayar oyun yazılımı" geçiyor olması ek paket olduğu iddialarının sebebi. Peki isim? "The Dark Below".

Yeni WoW ek paketinin ismi belli oldu mu?
WoW'un rol yapma oyunundaki kitapçığa göre Dark Below Azeroth'un cehennemi. Fakat isim buna işaret etmiyor olabilir. Uzun süredir Blizzard'ın bir sualtı ek paketi hazırlığında olduğu söyleniyordu. Naga temalı bir ek paket Azshara'nın Cataclysm'deki küçük rolünde de ima edilir gibiydi. Bu yüzden "Dark Below", yani "Aşağıdaki Karanlık" kelimesi Azeroth okyanuslarının derinliklerine de işaret ediyor olabilir. Her neyse cevabını 8-9 Kasım'daki BlizzCon'da alacağız gibi duruyor. Beklemedeyiz!
Yorumlar 17
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 23:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×