Yeni Xbox'da disk sürücüsü olmasa, Kinect olsa

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.11.2011 - 12:05
Konsept tasarımcılar, Xbox için çalışmaya devam ediyor
Yeni Xbox konsolu hakkında söylentilerin ardı arkası kesilmiyor. En güçlü söylentiler, konsolun 2012 E3 fuarında ilk kez gösterilip, 2013 yılında satışa sunulacağı yönünde. Ancak Microsoft'tan gelen resmi bir duyuru hala yok. Öte yandan konsept tasarımcılar da yeni model için tasarımlar yapmayı sürdürüyor. İşte onlardan bir tanesi daha.

Yanko Design firması, Xbox 3 olarak adlandırdığı tasarımını görücüye çıkardı. X360 Slim modelinden esinlenilerek yola çıkılan cihazda, optik sürücü bulunmuyor. Ayrıca Kinect sensörü de cihazdan ayrı değil, cihaza entegre olarak geliyor.

Eğer Microsoft, yeni konsolunda optik sürücü kullanmazsa, online satış yöntemi daha fazla ön plana çıkabilir, ki günümüz şartlarında Türk oyuncuların devasa boyutlardaki oyunları konsollarına indirmeleri biraz zahmetli olabilir. Tabii ki çıkacağı yıla kadar gelişmeler olacaktır.
Yeni Xbox'da disk sürücüsü olmasa, Kinect olsa
Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 20.08.2022 00:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni Xbox'da disk sürücüsü olmasa, Kinect olsa

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×