Yeni yıla en güzel yeni bir ASUS’la girilir!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 18.12.2013 - 15:51
Yeni yıla girerken sevdiklerinize en güzel hediyeyi almak için ASUS’a kulak verin!
ASUS, 2014’e girerken hem sevdiklerinize hem de kendinize en güzel hediyeyi vermeniz için 3 harika seçenek sunuyor. Yılbaşı alışverişine çıkmadan önce ASUS’a kulak verin, sevdikleriniz için en doğru hediyeyi seçin!

Transformer Book Trio – tek bir kusursuz tasarımda dizüstü, tablet ve masaüstü PC
ASUS Transformer Book Trio, bir kişinin dizüstü bilgisayar ya da iki kişinin aynı anda tablet ve masaüstü PC olarak kullanabileceği ultra portatif cihazların yeni bir örneği. Transformer Book Trio, Windows 8 dizüstü bilgisayar modunda 4. nesil Intel Core işlemciye sahipken, “PC İstasyon” klavyesinden ayrılıp bir Android tablet olarak kullanılırken kendi Intel Atom işlemcisini kullanıyor. O zaman istasyon, harici bir monitöre bağlanarak bağımsız bir Windows 8 masaüstü PC olarak kullanılabiliyor. Transformer Book Trio, KDV dahil 3256 TL’den satışa sunuluyor.

Yeni yıla en güzel yeni bir ASUS’la girilir!


Transformer Book T100 – rahatça taşınabilen dizüstü bilgisayar ile tablet bir arada

ASUS Transformer Book T100, 10.1 inç, Intel Atom “Bay Trail” dört çekirdek işlemci ve tek başına Windows 8.1 tablet olarak kullanılabilen ayrılabilir HD ekranıyla ultra portatif bir cihaz. Pürüzsüz tasarımı ve sağlam yapısıyla Transformer Book T100, sadece 1,07 kg ağırlığıyla en hafif ultra portatiflerden biri olmakla kalmıyor, aynı zamanda 10 inç tabletler arasında 550 gr ile en hafiflerden biri. Transformer Book T100 ayrıca Word, Excel, PowerPoint ve OneNote programlarının tam versiyonunu içeren Microsoft Home & Student 2013 yüklenmiş olarak geliyor ve hem okul hem de iş için mükemmel bir verimlilik çözümü sunuyor. Transformer Book T100, KDV dahil 932 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.     

Yeni yıla en güzel yeni bir ASUS’la girilir!
ASUS Zenbook UX301 – Şaşırtıcı performans için üstün özellikler
1920 x 1080 Full HD ve 2560 x 1440 WQHD çözünürlüğe sahip 13.3 inçlik bir ekran, yeni ASUS Zenbook’un son derece net görüntüler ve metinler sunmasını sağlıyor. IPS ekran teknolojisi de 178 derece görüş açılarında zengin ve gerçek renkler sunarken, 10-noktalı çoklu-dokunmatik özelliği, Windows 8 ile kusursuz ve hassas bir parmak kontrolü imkanı veriyor. Aytaşı beyazı ve safir mavisi renklerde üretilen Zenbook UX301, yüksek hızda kablosuz veri akışı için 802.11ac Wi-Fi’ya ve USB 3.0 ve Bluetooth 4.0’ın da dahil olduğu kapsamlı bağlantı seçenekleri sunuyor. Bütün modeller, otomatik ışık seviyesi kontrolüne sahip arka aydınlatmalı klavye ve Windows 8 jestlerini tamamen destekleyen çoklu-dokunmatik touchpad barındırıyor. ASUS SonicMaster ses teknolojisi de video, müzik ve oyunlarda zengin ve detaylı sesler için tüm modellerde standart olarak bulunuyor. ASUS Zenbook UX301, KDV dahil 3831 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

-Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.04.2021 16:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeni yıla en güzel yeni bir ASUS’la girilir!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×