Yeni Yüzüklerin Efendisi oyunu duyuruldu!

Yeni Yüzüklerin Efendisi oyunu duyuruldu!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 12.11.2013 - 21:52
Mordor'un gölgesinde çarpışma
Game Informer yeni sayısıyla yine bir bomba patlattı ve uzun süredir  oyun dünyasında sesi soluğu çıkmayan Yüzüklerin Efendisi külliyatına yeni bir parçanın eklenceğinin müjdesini verdi. PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya çıkacak Middle-Earth: Shadow of Mordor ile tanışın. Shadow of Mordor'da Talion isimli bir korucuyu canlandıracağız. Ailesi ve kendisi Mordor ordusu tarafından öldürülen Talion intikam ruhu tarafından diriltilir ve tayf güçlerine sahip olur. Talion'un artık aklında tek bir şey vardır, o da intikam...

Yeni Yüzüklerin Efendisi oyunu duyuruldu!
Yapımcılar oyunda gayet karanlık temalar işleyeceklerini, bunun da merkezinde intikamın olacağını söylüyorlar. Monolith tarafından geliştirilecek oyunda aksiyon türüne yeni oynanış mekanikleri getirilecek. Her düşmanın ayrı bir birey olacağının vaadini veren yapımcılar yapay zekanın dinamik olacağını, dünyanın da seçimlerimizle şekilleneceğini söylüyorlar. Dediklerine göre her oyuncunun yaşayacağı tecrübe farklı olacak. Game Informer'ın sitesinde detayların yavaş yavaş ortaya çıkacağı oyunu, sizi bilmiyoruz ama, biz çok merak ederken bulduk kendimizi bir anda!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 07:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×