Yeni Zelda'nın yapımına başlandı

Yeni Zelda'nın yapımına başlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 19.12.2017 - 11:39
Zelda hayranları için sevindirici haber geldi.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild ile birlikte oldukça güzel satış rakamlarına ulaşan Nintendo, yeni Zelda oyununun yapım aşamasına başlandığını doğruladı. İlk olarak Wii U platformuna duyurulan ancak daha sonrasında Nintendo Switch'in çıkış oyunu olarak piyasaya sürülen The Legend of Zelda: Breath of the Wild, yaklaşık 4 senelik bir geliştirme sürecinden geçmişti. Yeni Zelda oyununun ise kaç yıl sonra karşımıza çıkacağını merak ediyoruz. Genelde her bir jenerasyona bir adet Zelda oyunu geliştiren Nintendo, Switch platformunda muhtemelen oyuncuları şaşırtacaktır.

Yeni Zelda oyunu yola çıktı

Kısa sürede güzel satış rakamlarına erişen Nintendo Switch'in sahip olduğu potansiyel hala kendini korumaya devam ediyor. Daha bir seneyi doldurmadan 10 milyon satış rakamını geride bırakan konsol, rakiplerine hızlı bir şekilde yetişmeye devam ediyor. Yeni oyunun geliştirildiğini ise Zelda markasının tepe ismi Eiji Anouma açıkladı. Yeni oyunu The Legend of Zelda: Breath of the Wild'ı yapan ekibe emanet eden Nintendo, bakalım 2018 yılında bizlere ne gibi sürprizler gösterecek?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.02.2021 23:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.12.2017 21:02
umarim breath of the wild gibi olmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×