Yepyeni bir FPS: Operation Matriarchy

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Yepyeni bir FPS: Operation Matriarchy
Buka Entertainment firması, yeni bir FPS oyunu olan Operation: Matriarchy'i duyurdu. Echelon'un yapımcıları tarafından yapımı devam eden oyunda, yaratıkların kontrolünde olan bir virüsün, gezegendeki bayanlara ulaşmasından sonra ortaya çıkan durum konu alınıyor. Oyunda da, bu dünyaya gönderilen bir asker rolünde olacağız ve oyun 2005 yılı içerisinde piyasalarda olacak...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.03.2023 12:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yepyeni bir FPS: Operation Matriarchy

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×