Yeşil Ranger, Power Rangers 2'nin ilk duyurusunu yaptı

Hürcan Köse
Hürcan Köse 24.03.2017 - 09:11
Durun yahu millet daha ilk filmi izlemedi!?
Geçtiğimiz günlerde ön gösterimi gerçekleştirilen ve Power Rangers hayranları tarafından da bayağı sevilen yeni film, bugün resmi olarak sinema salonlarında tüm Power Rangers severlerle buluşacak. Benim de ön gösterimde izlediğim, çok sevdiğim, hatta şurada da bir incelemesini yazdığım filmin devamının geleceği kesindi. Zaten filmin yapımcı stüdyosu da daha önce verdiği bilgilerle bu serinin gidişata göre yedi filmden oluşacağını söylemişti.

Power Rangers 2 ne zaman çıkar, ne olur diyorduk ki filmin resmi Twitter sayfasından filmde bulunmayan Yeşil Ranger'ın olduğu bir görsel paylaşıldı. Bu da açık açık ikinci filmin müjdesini veriyor. Yeşil Ranger rolü ile kültleşmiş olan Tommy Oliver her ne kadar filmde bulunmasa da, devam filminde olacağı kesin. Neden mi? Aşağıda spoiler var.

SPOILER: Film bittikten sonra çıkan Credits bölümü de geçince ufak bir sahne ile karşılaşıyorsunuz. Bu sahnede sınıf öğretmeni Tommy Oliver adlı bir öğrenciyi çağırıyor ama öğrenci geri dönüş yapmıyor. Kamera, sınıfta oturduğu boş koltuğa yakınlaşınca yeşil bir palto görüyor ve bu kişinin gerçekten de Yeşil Ranger olduğunu anlıyoruz. Bakalım ikinci filmde bizleri neler bekleyecek ve ne zaman bu filmle karşılaşacağız...

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2023 02:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 23:06
Ne zeman 2 cikacak
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2017 10:23
power rangers ne abi -.- -.- -.-
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2017 11:13
bullshit film
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yeşil Ranger, Power Rangers 2'nin ilk duyurusunu yaptı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×