Yetişkin anime karakterleri ile kaplanan araba kaza yaptı

Yetişkin anime karakterleri ile kaplanan araba kaza yaptı

Furkan Güler
Furkan Güler 28.02.2018 - 11:06
Sahibi, arabanın kendisini koruduğuna inanıyor.

Geride bıraktığımız günlerde Twitter'da, Kuronosu isimli Japon bir kullanıcı başından geçen ilginç bir olayı anlattı. Kuronosu, takipçilerine Twitter'da, yeni bir Suzuki Swift araba aldığını ve bunu yetişkinlere yönelik bir seri olan Riddle Joker karakterleri ile kaplattığını belirtti. Bu tip arabalara Japonya'da ve dünya genelinde Itasha deniliyor. Yani arabanızı herhangi bir animenin veya manganın karakterleri ile kaplattığınızda, elinizdeki araba Itasha'ya dönüşmüş oluyor. Ancak Kuronosu arabasına Itasha diye seslenmek yerine Painmobile diye sesleniyordu. Arabasına neden işkence kelimesini yakıştırdı bilmiyoruz fakat arabaya dışarıdan bakıldığında, kendisinin arabasına bakanların gözlerine işkence çektirdiğini söyleyebiliriz.

Arabasını yetişkinlere yönelik olan karakterler ile kaplattı ve kaza yaptı

Kuronosu arabasını bu hale soktuktan 3 gün sonrasında ise ölümcül bir kaza yaşadı. Painmobile'ın hurdaya döndüğünü ve araba motorunun zarar gördüğünü söyleyen Kuronosu, arabanın kendisini koruduğuna inanıyor. Zaman zaman polis çevirmelerine takılan Kuronosu arabasını hurdaya çevirdiği için üzgün. Arabası sayesinde Twitter üzerinden oldukça fazla takipçi toplayan kullanıcının yeni bir arabayı tekrar Itashi'ye çevirip çevirmeyeceği belli değil.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2020 12:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.06.2020 22:54
go brrr
Kalan Karakter : 300 Gönder
hemmen
hemmen 28.02.2018 20:51
O onu korumaz tam tersi tehlikeyi artırır. Arabaya bakacam diye dikkatsizlik yapar cevresindeki insanlar, kaza ihtimali artar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2018 13:40
Eli doludur ondan
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir