Yıldırımlar parmak uçlarınızı yakmasın!

Merlinin Kazanı 11.11.2013 - 10:09
Gameloft, Thor: Karanlık Dünya ile bir film oyununa daha imza attı
31 Ekim’de iOS platformda, 4 Kasım’da Android platformda Gameloft tarafından yayınlanan oyunun esinlendiği film ise 1 Kasım’da beyazperde de yerini aldı.
 
2011 yılında ilki yayınlanan Thor filmi box-office verilerine göre a $450M ciro yaratmıştı. 1 Kasım’da sinemaya geren film Türkiye’de bugüne dek 155bin izleyici sayısıyla 1. sıraya yerleşmeyi başardı.
 
Tamamen filmden esinlenerek Gameloft stüdyolarından çıkan bu ücretsiz oyun ile Thor dünyasına girebilirsiniz. Aksiyon ve hack/slah tarzındaki oyun, Thor’un gerçek görevlerini sunarak 9 Dünya’yı kurtarmayı oyunculara sunuyor.

Oyunun güçlü özelikleri arasında RPG türündeki ilk süper-kahraman oyunu olması en başta gelenler arasında. 3D grafikleri sayesinde gerçekçi görüntüler ve kontrol güçlerine sahip olması da takip eden özelikler arasında yer alıyor.
 
Yıldırımlar parmak uçlarınızı yakmasın!
Kara Elflerin lordu ve Asgard'ın kadim düşmanı Malekith, Dokuz Dünya'yı yok etmek için bir istila düzenler! Thor, hızlı hareket edip Kara Elflerin evreni karanlığa gömmesine engel olmalıdır. Asgard'ın en büyük savaşçılarıyla gücünü birleştirip, Malekith'in karanlık emellerini durdurup Dokuz Dünya'da düzeni yeniden sağlamak için hazırlanan macera sizleri bekliyor.
 
Oyunda her biri farklı meydan okuma ve hedefler içeren 90 hızlı görev bulunmaktadır. Oyunculardan, yağmacıların ve Kara Elflerin kuşatması altındaki alemleri ziyaret ederek, müttefiklerinle onları özgür kılmaları bekleniyor.

Thor’da oyuncular Jotunlar, Yağmacılar, Kaya Devleri, Kara Elfler’in  saldırısıyla yüzleşerek onlara karşı koyacaklar.

Toplamda 10 güçlü çekiç ve zırh seti
Bu oyunda da solo ve çok oyunculu modlar bulunmaktadır. Çok oyunculu özeliği bulunan oyun diğer birçok Gameloft oyunda da olduğu gibi haftalık lider panosu barındırmaktadır. Bu panolarda en üst sıarada yer almak için yarışarak ödüller kazanabilirsiniz. Unutmayın, sadece  amansız düşmanlara karşı koyarak lider tabloların üst sıralarında yer alabilirsiniz. Ayrıca sadece ve sadece çoklu oyuncu modunda oynayarak  ISO-8, silahların kildini kırabilirsiniz.

Oyuna ait Merlin'in Kazanı incelemesini buradan okuyabilirsiniz.
-Basın Bülteni
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 18.06.2024 14:11
Kalan Karakter: 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2015 04:12
Oyunda çekiç nasıl fırlatılıyor bi türlüm bulamadım yardım lütfen
Kalan Karakter: 300 Gönder
Yıldırımlar parmak uçlarınızı yakmasın!
İlginizi Çekebilir