YıldızCON 2013 yarın!

Mert Günhan 17.05.2013 - 23:39
Fantastik bir eğlenceye hazır olun
İstanbul fantastiğe ve bilim kurguya doyuyor. Convention mevsimi oldukça verimli geçerken, eğlence Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş kampüsünde devam ediyor.

FRP, türlü türlü Masaüstü oyunlar, Battleground, LARP ve daha fazlasının olacağı YıldızCON bu sene kaçmaz!

    “Yeryüzünde hayat bitti. Nükleer savaş sonrası dış dünya tamamen radyasyonla kaplı, şehirler mutasyona uğramış vahşi yaratık sürüleriyle dolu. İnsanlık artık sadece metro istasyonlarında güvenli. Yıldız metrosunda şu ana kadar bir sorun yaşamadık ama diğer istasyonlardan haber alamıyoruz. Yıldız, son kale olarak dayanmaya ve savaşmaya devam ediyor. Daha ne kadar dayanabiliriz bilmiyoruz. Desteğinize ihtiyacımız var. Hayatta kalan herkesi Yıldız Kampüsüne bizimle beraber çarpışmaya davet ediyoruz.“

Dedi telsizden gelen ses...

Telsiz doğru mudur bilemeyiz ama 18-19 Mayıs’ta Yıldız BKFK kulübü olarak Yıldız Kampüsü Yemekhane binasında yapacağımız yıldızCON’a hepinizi bekliyoruz. Etkinliğimizde kendinizi kana susamış bir vampirden tutun da dev çekiciyle savaşa koşan bir cüce gibi hissetmeniz ve düşmanlarınızı alt etmeniz için bir sürü FRP (Fantastic Role Playing) masası, bu geniş yelpazedeki karakterlerden bedenen de birtanesi olup ortalığı kasıp kavurabilmeniz için 2 tane efsanevi LARP (live action role playing), oyuncu oyuncuya karşı mantığını seviyorsanız ve sürpriz ödüller istiyorsanız 2 tane kocaman Battleground, 1992'den beri dünyayı kasıp kavuran kart oyunu Magic the Gathering'in Legacy format full proxy turnuvası, Trasure Hunt, MiB kutu oyunları etkinlikleri sizleri bekliyor. Hatta hızınızı alamazsanız 20'sinde tüm bunların üzerine BAŞLI BAŞINA kocaman bir etkinlik CONBO( Boğaziçi Üniversitesi Convention’ı ) da sizi bekliyor olacak.

YıldızCON 2013 yarın!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.06.2024 07:23
Kalan Karakter: 300 Gönder
YıldızCON 2013 yarın!
İlginizi Çekebilir