Yıllar sonra ilk Guild Wars oyunu için güncelleme geldi!

Yıllar sonra ilk Guild Wars oyunu için güncelleme geldi!

Hürkan Çalışkan
Hürkan Çalışkan 12.05.2018 - 16:05
MMO hayranları için güzel bir sürpriz.

İlk olarak 2005 yılında karşımıza ArenaNet öncülüğüyle çıkan MMO oyunu Guild Wars’ın ilk oyununa yıllar sonra güncelleme geldi.

Oyuna yeni grafik seçenekleri eklendi

ArenaNet, yıllar önce oyuncuların beğenisine sunduğu ilk Guild Wars oyunu için bazı yeni grafik ayarları ve ek seçenekleri barındıran güncelleme yayınladı. Güncellemenin notlarına göre, tam ekran seçeneği, yeni bir 8XAA kenar yumuşatma seçeneği ve yeni bir ‘‘Gelişmiş’’ sekmesini oyuna dahil ediyor.

Devamında güncelleme, oyuncuların Whisper mesajlarını durdurabilmesi için yeni bir seçenek ekliyor, merkezden uzak karakollarda izin verilen evcil hayvan sayısını artırıyor, maksimum arkadaş sayısını iki katına çıkarıyor ve iki hatayı da düzeltiyor. Belirtilene göre güncellemeyi, yeni Steam Client güncellemesi ile beraber indirebileceksiniz.

Bildiğiniz gibi Güney Kore oyun yayımcısı NCSoft’un yan kuruluşu olan ArenaNet tarafından yaratılan Guild Wars bir rol yapma oyunudur. Oyun için 2006 ve 2007 yıllarında Factions, Nightfall ve The eye of the North paketleri dahil oldu. Yine 2007 yılında serinin devamı niteliğindeki yeni oyunu Guild Wars 2 duyuruldu, ancak oyun 2012 yılında piyasaya sürüldü.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 19.01.2021 18:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.05.2018 09:04
Az oynamadık GW. hele ki Nightfall efsane bir paketti.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×