Yok artık, GTA V PC için 500 bin imza toplandı!

Yok artık, GTA V PC için 500 bin imza toplandı!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 21.09.2013 - 19:08
Change.org dahi şaşkın
GTA V'in an itibariyle PS3 ve 360 için piyasada olması sebebiyle dargın ve sabırsız olan PC oyuncuları change.org'da bir imza kampanyası başlattı. Daha önceki örneklerin aksine bu çok başarılı olmuş gözüküyor; zira bu haberin yazılımı sırasında yaklaşık 509 bin imza atılmıştı bile! Kampanyayı başlatan oyuncuların hedefi? 1 milyon. 1 milyon imza Rockstar için bir şey değiştirir mi bilmiyoruz, ama bir şey kesin gözüküyor. Rockstar uzun süredir her GTA çıkışında ilk önce konsola çıkıp bizi bir şekilde PC'ye gelmeyeceğine inandırıyor, sonra da geliyor. Bu sefer gerçekten gelip gelmeyeceğini şu an resmen bilmiyoruz. Ama tarihin tekerrür etmesi de muhtemelen kimseyi şaşırtmaz. Eğer olur da bu imza kampanyasına destek vermek isterseniz şurayı ziyaret etmeniz gerektiğini de anımsatalım.

Yok artık, GTA V PC için 500 bin imza toplandı!
Yorumlar 93
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 07:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.06.2015 18:09
kopek olveyarışarabasıla yarış yap
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×