Yok artık: Wii U Polonya'da 9 ayda 350 sattı!

Yok artık: Wii U Polonya'da 9 ayda 350 sattı!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 8.09.2013 - 20:22
350 bin DEĞİL, 350.
Evet sevgili okuyucular, yanlış okumadınız. Wii U, Polonya'da 9 ay boyunca sadece 350 tane sattı. Kıyas yapmak için size şu rakamları verelim. Taksim-Levent metro hattının kapasitesi 1172. Yani Polonyalı Wii U sahipleri bir araya gelip aynı anda Taksim'den Levent'e gidebilir. Boeing'in 767 modelinin 375 yolcu kapasitesi var. Yani tüm Polonya'lı Wii U sahipleri aynı uçağa binip Lost adasına düşebilirler. Tam rakam veremiyoruz, ama Polonya'da Wii U sahibi olan insanların sayısı Cüneyt Arkın'ın ortalama bir filminde dövdüğü Bizanslılar ve Neo'nun Matrix Revolutions'da dövdüğü Ajan Smith'lerden az ise şaşırmayız. Abarttık mı? Muhtemelen. Sonuçta Polonya küçük bir ülke ve zaten büyük ihtimalle orada konsol satışları milyonları bulmuyor. Ama Nintendo'nun Avrupa yetkililerinin de bu sayıya bakıp halay çektiklerini düşünmüyoruz. 9 ayda 350!

Yok artık: Wii U Polonya'da 9 ayda 350 sattı!
Yorumlar 20
MK Okuru
MK Okuru 3.12.2020 23:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×