Yok böyle bir gerçeklik!

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 17.10.2011 - 17:59
Square Enix seneye bizi bizden alacak gibi
Crytek Engine 3'ü başarılı mı buluyorsunuz veya Unreal 3'ün en son versiyonunu? Peki o zaman Square Enix'in "Luminous" adlı yeni motoruna ne diyeceksiniz?

Ünlü Japon firmasının henüz gelişim aşamasından olan motorundan 15 saniyelik bir video yayımlandı. DX 11'i en üst düzeyde kullanacak olan oyun gerçekçiliği en iyi yansıtacak motor olma adaylığıan talip. Şimdilik boş alanların görüntülerini izlemiş olsak da yine de gördüklerimiz oldukça şaşırtıcı.

Yorumlar 97
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yok böyle bir gerçeklik!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×