Yoksa Uncharted 4 mü geliyor?

Yoksa Uncharted 4 mü geliyor?

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 9.08.2013 - 18:53
Küçük Hobbit ağzından mı kaçırdı?
Özellikle Yüzüklerin Efendisi üçlemesindeki Hobbit Merry ve Lost dizisindeki Charlie karakteriyle tanınan Dominic Monaghan, Uncharted 4'ü ağzından kaçırmış olabilir.

20 Ağustos'ta piyasaya çıkacak olan The Bureau: XCOM Declassified için hazırlanan mini dizide yer alan aktör, "Her zaman oyun dünyasına odaklı olacağım" dedi ve ekledi: "Yeni konsollar ve özellikle yeni Uncharted oyunu hakkında oldukça heyecanlıyım."

Yoksa Uncharted 4 mü geliyor?
Açıklamada  herhangi bir yeni Uncharted oyunuyla ilgili detay veya bilgi bulunmuyor. Bilindiği gibi PS3 için son Uncharted oyunu, Uncharted 3: Drake's Deception, 2011 Kasım ayında piyasaya çıkmış ve sonrasında PS Vita için de Uncharted: Golden Abyss isimli oyun piyasaya sürülmüştü.

Geliştirici Naughty Dog ise son olarak The Last of Us'ı piyasaya sürdü ve yüksek notlar almıştı.

Bakalım PS4 için yeni bir Uncharted oyunu gelecek mi? Dominic Monaghan'ın da bu oyunda bir rolü bulunabilir mi bilmiyoruz. Ama bekleyip göreceğiz.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2020 16:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×