Yomawari: Midnight Shadows'un Batı Çıkış Tarihi Belli Oldu

Yomawari: Midnight Shadows'un Batı Çıkış Tarihi Belli Oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 5.07.2017 - 19:51
Geceleri ışıksız kalmak için hazırlanın
Oyunun dağıtımcısı NIS America, Yomawari: Midnight Shadows'un Batı çıkış tarihini açıkladı. 24 Ekim'de Kuzey Amerika'da, 27 Ekim'de ise Avrupada PlayStation 4, PS Vita ve PC için çıkacak olan oyun, Yomawari: Night Alone'un devam oyunu olacak. Oldukça sevimli duran ve bir o kadar da korkutucu bir temaya sahip Yomawari: Midnight Shadows, Yui ve Haru isimli iki genç kızın karanlıkta bir gecede hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Alışılagelmiş korku oyunlarına başka bir objektiften bakmayı başaran Yomawari: Midnight Shadows, korku öğelerinin yanında oyuncuya baş etmesi için hayatta kalma öğeleri de sunmakta.

Yomawari: Midnight Shadows'un Batı Çıkış Tarihi Belli Oldu
Özellikle PS Vita platformuna çıkmasıyla birlikte konsolu tekrar açmanızı sağlayacak olan Yomawari: Midnight Shadows'u geceleri oynamanızı tavsiye ediyoruz. Serinin ilk oyunu Yomawari: Night Alone oynadıysanız, sevimli ve ürpertici öğelerin karışımından ortaya çıkan temayı Midnight Shadows'ta da göreceğinizden emin olabilirsiniz.
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 28.02.2021 03:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
ibrahimAvci
ibrahimAvci 6.07.2017 02:43
ne kadar özlenen platform varsa tekrar geliyor bu sevindirici piyasada 3a çıkıp çöp olan çok fazla yapım var nitelikmi nicelikmi eski kurtlar anlar onu saygılar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.07.2017 22:54
İlk oyunu çok severek ve çok da korkarak oynamıştım. Oldukça sevimli ve bir o kadar da zor bir oyun. Fakat bu sevimli görünümün ardında bir kabus yatıyor. Heyecanla bekliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×