Yönetmen dayanmayan Uncharted filminin ertelendiği belirtildi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.01.2020 - 00:22
Yönetmen üzerine yönetmen kaybeden Uncharted filminden beklenen haber geldi ve film ertelendi

Duyurulduğu andan itibaren hazırlık süreci adeta yılan hikayesine dönmüş olan Uncharted filminden beklenen haber geldi ve filmin bir kez daha ertelendiği belirtildi. Son olarak 6. yönetmenini de kaybeden Uncharted filmi 2021 yılına ertelendi.

Yönetmen dayanmayan Uncharted filminin ertelendiği belirtildi

Sırasıyla Dan Trachtenberg, Shawn Levy, Seth Gorden, Neil Burger, David O. Russell ve son olarak da Travis Knight'ın yoğun programından dolayı bıraktığı Uncharted filmi gelen yeni haberlere göre 2021 yılına ertelenmiş durumda. Henüz yeni yönetmeni belli olmayan film son olarak 2020 Aralık vizyon tarihini almıştı. The Hollywood Reporter'ın haberine göre yaşanan son gelişmelerden sonra Sony filmin gösterim tarihini 2021 Mart ayına kaydırmış durumda. Aynı dönemde gösterim tarihi alan He-Man's Masters of the Universe filminin ise ilerleyen bir tarihe kaydırılacağı belirtilmiş.

Tom Holland'ın baş rolde yer alacağı Uncharted filminde Mark Wahlberg'ün yer alacağı da belirtilmişti. Uncharted filmi aynı zamanda Playstation Productions'ın da ilk filmi olacak. Sony, Playstation Productions imzası ile ünlü oyun serilerini sinemaya uyarlayacağını açıklamış ve bu uyarlamaların ilk ayağının Uncharted olacağını duyurmuştu. 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2021 00:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2020 22:04
verin neil druckman yönetsin başka türlü çıkmaz bu film
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.01.2020 00:36
Sanırım Nathen Drake’in gençliğini oynacak bu sıpaydi. Sully ile tanışmaları, drake yüzüğünü çalmalarını falan filan konu almalarını bekliyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yönetmen dayanmayan Uncharted filminin ertelendiği belirtildi

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×