Yooka Layle'nin yeni güncellemesi, tüm sorunları ortadan kaldırdı

Yooka Layle'nin yeni güncellemesi, tüm sorunları ortadan kaldırdı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 8.06.2017 - 15:03
Yapımcıların oyuncuları dinlemesi her zaman iyiye işarettir
Banjo Kazooie'nin bir nevi devamı sayılan Yooka-Laylee, çoğu nostalji severin beğendiği bir yapım. Özellikle ana platform oyunu elementlerin tutulduğu yapımda, Banjo Kazooie esintisi çoğu zaman gözünüze çarpıyor. Her ne kadar dışarıdan harika görünse de, Yooka Laylee'de oyun içi yavaşlamalar, optimizasyon ve kamera kontrolleri ile alakalı onlarca sorun bulunuyordu.

Playtronic Games, geçen ay kendi sitesinde yayınladığı bildiri ile çoğu sorunun bir sonraki güncelleme ile çözüleceğinden bahsetmişti. Birkaç gün önce yayınlanan yeni güncelleme, oyun içi bir çok sorunu gideriyor, yeni haritalar ekliyor, kamera sorunlarını düzeltiyor ve menüler ve diyaloglar arası geçişleri daha da kolaylaştırıyor.
Yooka Layle'nin yeni güncellemesi, tüm sorunları ortadan kaldırdı
Sözünün üstünde duran yapımcılar gerçekten bize lazım. Sorunun ne olduğunu anlayan Playtronic Games, tüm problemleri birkaç hafta içerinsinde çözmüş ve sözünü tutmuş. Tabii nostalji hayranları da bu durumdan pek bir memnun olmuşa benziyor.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 09:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×