Yoshida: İyi ki Microsoft ile kapışıyoruz!

Yoshida: İyi ki Microsoft ile kapışıyoruz!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 3.10.2013 - 23:59
Japon nezaketi böyle bir şey
Sony'nin en tepe adamlarından Shuhei Yoshida yakın zamanda GamesIndustry'ye verdiği ve bugün ikinci kısmı yayınlanan röpörtajda rakiplerini öve öve bitiremedi. Yoshida röpörtajı yapan editörün Sony'nin E3 başarısını Microsoft'un popüler olmayan kararlara bağlayıp bağlamadığına dair sorusuna Microsoft'u onore eden bir cevap verdi. "Bu sene harika bir tanıtım yaptınız, kısmen PS4 iyi gözüktüğü, kısmen rakibiniz kötü olduğu için" beyanına karşılık olarak "Hayır hayır hayır, hairka bir rakibimiz vardı, harika!" dedi.

Yoshida: İyi ki Microsoft ile kapışıyoruz!
"Her zaman iki firmanın birbiriyle kapışması iyidir. İnsanlar bunu sever. Haber yaratır. Oyun medyası her platform çıkışını haber yapar, ama genel medya için büyük bir Microsoft - Sony kapışması daha büyük bir haberdir." diyen Yoshida ekledi, "Onların çok akıllı insanlar olduklarını biliyoruz. Yaptıkları bazı şeylerin çok da popüler olmadığını çabucak fark etmeleri harikaydı ve bu şeyleri değiştirmek için çok çabuk karar verdiler. Onları hafife almıyoruz. Özellikle Amerika'da. Amerika'da tepede olan onlar, çıkmak için mücadele veren biziz. Avrupa ve Japonya'da ise farklı tabii". Shuhei Yoshida'yı bu beyanlardan sonra sevmemek mümkün mü yahu? (Haber sonu sorusu: harbiden mümkün mü?)


Yorumlar 16
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 08:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×