YouTube ana merkezine silahlı saldırı düzenleyen kişi belli oldu

YouTube ana merkezine silahlı saldırı düzenleyen kişi belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 4.04.2018 - 10:22
Ülkemizde de ünlü olan YouTuber, videolarının izlenme sayısı düştüğü için silahlı saldırı düzenledi.

Geride bıraktığımız saatlerde ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bulunan San Bruno YouTube genel merkezine silahlı saldırı düzenlendi. Herkesi şaşırtan bu olayın ardından, silahlı saldırının bir terör grubu tarafından düzenlendiği iddia ediliyordu. Ancak tahminler herkesi yanılttı ve silahlı saldırının bir YouTuber tarafından düzenlendiği ortaya çıktı. Nasim Aghdam isimli 39 yaşındaki İran asıllı Amerikalı kadının düzenlediği saldırının sebebi ise hala belli değil. Ancak Aghdam'ın son videolarının ise YouTube'u eleştirdiği ortaya çıktı. Geçtiğimiz Ocak ayında YouTube hesabından, YouTube'un kendisine ayrımcılık yaptığını ve videolarını filtrelediğini belirten Aghdam, bu silahlı saldırıyı bir eylem olarak görmüş olabilir.

Nasim Aghdam kimdir?

Diğer bir yandan Nasim Aghdam'ın ülkemizde de ünlü olduğunu belirtelim. YouTube Türkiye'nin en büyük eleştiri kanallarından bir tanesi olan Yorekok'un bazı videolarında bulunan Aghdam, ülkemizin internet kullanıcıları arasında da biliniyor. Hatta Türkler için özel bir YouTube hesabı da bulunan Aghdam'ın videolarına baktığınızda, videoların pek akıl işi olmadığını görebiliyorsunuz. İlgi çekici olmak için mi? Yoksa kendi tarzı öyle olduğu için mi farklı videolar çektiği ise merak konusu.

Yorumlar 33
MK Okuru
MK Okuru 23.10.2020 08:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 10.04.2018 19:06
Bazılarının hevesini kırmak gibi olmasın ama videodaki dekolte sahte :) Anlayanlara saygım sonsuz :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Narutolga
Narutolga 4.04.2018 11:57
İlk bakışta bir şey anlamayıp, saf saf ekrana bakakalıyor insan.. Ancak videodaki detayları farkettiğinizde, bu kadının aslında hayvan cinayetleri, kadının metalaştırılması, veganizm ve dış görünüşe verilen gereksiz önem gibi şeylere dikkat çeken, sistemsel bir eleştiri gibi de değil yani ne bileyim kadın tam bir dangalak gibi sanki.
Narutolga
Narutolga 6.04.2018 15:07
Evet, neden öyle oldu ya?
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 13:08
İyi başlamıştın, sonuna doğru tepetaklak olup en sonunda batırdın. Tekniğini geliştirmelisin. :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2018 11:30
Az açın okuyun sosyopati nedir ne değildir. Frontal lobları hasarlı, empati duygusu yok, duyguları hissetmiyor normal insanlar gibi. Kadın bildiğin katil ve insanlar burada youtube da vs empati yapmış üstüne, herkes kafayı yemiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2018 11:29
Bu insan sosyopat, normal değil, yaptıkları da ortada, kör müsünüz nedir arkadaşım? Gözlerine bakın, ifadelerine bakın, mimiksizliği, tuhaf beden dili, hiç birinizin mi içi ürpermiyor? Ayrıca ne saçma sapan editörleriniz var abi sizin, niye yayınlamıyorsunuz yorumu?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.04.2018 11:10
kadın deep web gibi ya
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×