Youtuber'dan efsane hareket: Boks maçını gözlük camından izletti

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 11.11.2019 - 15:21
Ücretli yayınlanan Logan Paul vs. KSI maçını bedava izlediler

Geçtiğimiz gün  Logan Paul vs. KSI boks maçı DAZN adlı platformdan ücretli olarak yayınlandı. Merakla beklenen mücadele sadece bu platform üzerinden izlenebiliyordu. İnternet'te başka hiçbir yerde bulunmayan boks yayınını tam 11 bin kişi hiç para vermeden Youtube üzerinden canlı izledi. Chris the YouTube Critic adlı Youtube kalanında tüm maç oldukça yaratıcı bir yöntemle yayınlandı. 

Youtuber'dan efsane hareket: Boks maçını gözlük camından izletti

Logan Paul vs. KSI arasında geçen rövanş müsabakası 9 Kasım'da Amerika Los Angeles'taki ünlü salon Staples Center'da gerçekleşti. Milyonlarca izleyicinin merakla beklediği karşılaşma sadece DAZN adlı platform ve bir gözlük camından izleyiciler tarafından takip edildi. Evet şaka gibi gelse de, bir Youtuber maçın gözlük camına düşen yansımasını tam 11 bin izleyiciye canlı yayında izletti. Bu yaratıcı girişim sanal dünyada büyük takdir topladı. Youtuber'a canlı yayında gelen yorumlar ise oldukça eğlenceliydi. Kimi izleyici çözünürlükten şikayet ederken, kimisi de gözlük yansıması yayınını 4K yayından daha tatmin edici buldu. Canlı yayını izleyenlerin yayıncıdan tek ricası kafasını çok fazla oynatmaması oldu. 

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 26.03.2023 15:06
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.11.2019 08:30
düşünün dünya ne hale geldi gözlük camından maçı izleyince sevinen bir Z kuşağı yetişiyor çağ atlıyoruz çağ :))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2019 16:42
5000 IQ
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2019 08:58
Nasıl bir gerizekalı döneme denk geldik.Lanet olsun
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.11.2019 15:49
Paralı spor yayını aşırı saçma birşey, daha düşük çözünürlük ve ekran boyutuyla, etrafına da sanal reklamları döşe yayınla vatandaş izlesin. Parası olan yine cam gibi reklamsız paralı izlesin.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Youtuber'dan efsane hareket: Boks maçını gözlük camından izletti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×