YouTube'un gündeminde olan gizemli kız olayı nihayet çözüldü

YouTube'un gündeminde olan gizemli kız olayı nihayet çözüldü

Furkan Güler
Furkan Güler 14.05.2018 - 14:38
Mezarlıkta ağlayan gizemli kız olayına polis ekipleri son noktayı koydu.

Ülkemizde o kadar tartışacak mesela varken günlerdir Türkiye gündemini meşgul eden Mezarlıkta ağlayan gizemli kız olayı nihayet sona erdi. Özellikle YouTuber'ların olayın üstüne düşmesi ile birlikte, daha da popüler olan gizemli kızın kim olduğu merak ediliyordu. Nisan ayında Çorum merkezinde bulunan Ulu Mezalık'ta çalışan görevliler, gece geç saatlerde bir genç kızın mezarlığa gelerek belli bir mezarın başında ağladığını söylemişti. Görevliler sonraki günlerde de benzer durumun gerçekleştiğini söyledikten sonra ana haber bültenlerine bile çıkan gizemli kızı polis en sonunda buldu. Arama sırasında ağaçların tepesine bile bakan polis, herhangi el ile tutulur bir sonuç bulamamıştı. Ancak polis ekipleri geçtiğimiz gün kızı mezarlığın yakınındaki bir evde buldu.

Mezarlıkta ağlayan gizemli kız bulundu

Kızı yakalamak için seferber olan Çorum halkı ve çevre illerden gelen meraklı insanlar ise evlerine döndüler. Kimliği açıklanmayan kız, psikiyatr kontrolünden geçirilerek ailesine teslim edildi. Diğer bir yandan polis, kızın hali hazırda psikolojik sıkıntılarının olduğunu açıkladı. Böylelikle kızın bir mit olmadığı kanıtlanmış oldu.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 23:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.05.2018 22:39
merlinin kazanı güzel insan burası oyun sitesi be ağbey :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
ademt95
ademt95 14.05.2018 19:31
Bunun ustune yazilacak cok sey var ama gercekten yazik... Insanlar eski mezarliklarin uzeri park yapilip , uzerlerine milyonluk siteler yaparken, buralarda gezip uzerlerinde yasarken halen daha mezarliklardan korkmasina mi yoksa milyonlarca sorunlu insanin yasadigi bir dunya da halen daha "baska dunyalardan gelenlerle" kafayi bozmasi, her olayi onlara yormasi mi daha garip bilemedim. Neyse...
etemelkuran
etemelkuran 15.05.2018 18:13
Başka dünyalardan gelmek başka cin cun diye ruhani varlık demek başka. Başka gezegenden gelir mi gelir bilimsel olarak buna bişey diyemezsin. Ama her türlü olaya cin cun yapıştırıp gidip mezarlığı izlemekte eğitimsizlik göstergesi. Bunun yolu yetkililerin gidip izlemesi tespit etmesi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
oXelight
oXelight 15.05.2018 16:26
Kızın mı psikiyatrik sorunları var yoksa bunu duyup mezarlığa koşanlarda mı?!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2018 18:58
bide taş ve sopa elde beklemişlerdi hayır hayalet çıksa nasıl döveceksin yok hadi kızı buldun kızımı döveceksin şimdide bu olayı turizm amaçlı kullanacaklarmış...abi nöbetçi eczane diyip geçmeyin kullanın ve kullandırın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.05.2018 16:13
Bide cin diyorlardı uda ediyorlardı ya :D:D:D La ne milletiz yeminle gülme geliyor. Biri gece köründe mezarlığa cıbıl ayak girer, diğerinin ağızında diş olmaz layıhlık elden gidiyeah der.. Piiii.... :D
etemelkuran
etemelkuran 14.05.2018 18:47
Ağzında diş olmayan layıhlık elden gidiyeah mu diyo? tam tersini dimesin
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×