Yu-Gi-Oh! Master Duel, 10 milyon indirmeye ulaştı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.02.2022 - 12:10
Konami yaptığı açıklama ile 10 milyon indirmeyi geride bırakan Yu-Gi-Oh! Master Duel için oyun içi 1000 Mücevher verileceğini de belirtti.

Geçtiğimiz ay oynaması tamamen ücretsiz olarak yayınlanan Yu-Gi-Oh! Master Duel için bir kilometre taşı geride kaldı. Konami yaptığı açıklama ile geçtiğimiz günlerde mobil sürümü de yayınlanan oyunun 10 milyon indirmeyi geride bıraktığını duyurduğu gibi, bu başarıdan dolayı oyunculara 1000 Mücevher dağıtılacağını da belirtti. Firmanın yaptığı açıklama ve detaylar şu şekilde;

Yu-Gi-Oh! Master Duel, 10 milyon indirmeye ulaştı

Yu-Gi-Oh! Master Duel, 10 milyon indirmeye ulaştı

Konami, dijital kart oyunu Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL’ın dünya çapında 10 milyondan fazla indirildiğini duyurdu. 19 Ocak'ta piyasaya sürülen dijital kart oyunu, 3 haftadan kısa bir sürede bu rakama ulaşmayı başardı!

Bu haberi kutlamak için KONAMI, oyunda “10 Milyon İndirilme” Kampanyasını başlattı. 1000 Mücevher bonusunu almak için 31 Mart 2022 arasında Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL'e hemen giriş yapın! Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL, dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh KOLEKSİYON KART OYUNU’nu (TCG) tamamen dijital olarak oyuncuların beğenisine sunuyor. Oyunda 4K çözünürlükte* Düellolar, toplanacak 10.000'den fazla kart**, kapsamlı bir tek oyunculu Solo Modu, çevrimiçi Düellolar, turnuvalar, etkinlikler ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 03:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yu-Gi-Oh! Master Duel, 10 milyon indirmeye ulaştı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×