Yükselen demo

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Yükselen demo
Haemimont Games firması, RTS oyunu Rising Kingdoms'ın oynanabilir bir demosunu yayınladı. Oyunda, bir devleti geliştirmeye ve savaşlarda başarı kazandırmaya çalışıyoruz.

Demoda, Tutorial bölümü, oynanabilir bir senaryo ve iki multiplayer harita bulunuyor. Rising Kingdoms, 27 Mayıs'tan itibaren piyasalardaki yerini alacak. Demoyu indirmek için tıklayın
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2023 21:26
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yükselen demo

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×