Yüzüklerin Efendisi dizisi için 20'den fazla poster yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.02.2022 - 12:21
Yılın en çok beklenen yapımlarından biri olan Lord of the Rings dizisi Rings of Power için 20'den fazla karakter posteri yayınlandı.

Yılın şüphesiz en merak edilen yapımlarından biri olan ve çekimlerinin bir süre önce tamamlandığı açıklanan Yüzüklerin Efendisi dizisi Rings of Power için yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak dizinin adını açıklayan Amazon, bu sefer de resmi sosyal medya hesapları üzerinden dizide boy gösterecek 20'den fazla karakter posteri yayınladı. Yayınlanan bu posterler ile birlikte tabi ki dizi ile ilgili teoriler ve tahminler de havalarda uçmaya başladı.

Yüzüklerin Efendisi dizisi için 20'den fazla karakter posteri yayınlandı

The Lord of the Rings: The Rings of Power dizisi bizi Orta Dünya'nın 2.Çağı'na götürecek. Burada Orta Dünya'nın en önemli olaylarına tanıklık edeceğimizi umuyoruz. Özellikle Numenor'u görecek olmak birçok hayran gibi bizleri de fazlasıyla heyecanlandırıyor. Zaten posterlere baktığımızda da buna göre birçok karakter tahmini yapılmış. Hatta Sauron ya da onun ustası Melkor'un bile bu posterlerde gözüktüğüne dair teoriler şimdiden dolaşmaya başladı. Aşağıda da görebileceğiniz gibi en sondaki posterin bu iki karakterden biri olabileceği konuşuluyor.

Bu posterlerde ayrıca Durin gibi bilinen karakterler dışında Narsil olduğu düşünülen bir kılıca da yer verilmiş. Ayrıca her posterin altında karakterle ve tuttukları objelerle ilgili bir açıklamaya da imza atılmış. 2 Eylül'de başlayacak dizi için yayınlanan bu posterlere aşağıdan göz atabilir, daha kaliteli versiyonlarına ise buraya tıklayarak dizinin resmi sosyal medya hesabından göz atabilirsiniz.

Yüzüklerin Efendisi dizisi için 20'den fazla poster yayınlandı

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 15:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.02.2022 10:07
Zenci elfler, trans cüceler ve biseksüel orklar olmazsa ayıp olur
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.02.2022 17:45
O melkor olabilir
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2022 23:00
Sauronu melkor yaptı, pes
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2022 22:50
Orta dünyayı istiyoruss kıymetlimisss
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2022 18:59
3 4 ve 5ten birisi muhtemelen Celembrimbor güç yüzüklerini yapan Elf. Yada sağ en alttakinin direkt solunda kalan Celembrimbor. En sağ alttaki çok yüksek ihtimal ile Sauron ancak görsellerin içerisinde Sauron 'un Elf sureti(Annatar) de bulunabilir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.02.2022 13:12
Zaman Çarkı gibi bu da patlayacak aha buraya yazıyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
Yüzüklerin Efendisi dizisi için 20'den fazla poster yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×