Zack Snyder's Justice League filminden Joker görselleri yayınlandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 10.02.2021 - 11:44
2017 yılında yayınlanan Justice League'in yönetmeni tarafından düzenlenen Zack Snyder's Justice League filminden Joker görselleri yayınlandı.

DC Extended Universe'nin en popüler serilerinden biri olan Justice League, 2017 yılında vizyona girmişti. Filmin ilk yönetmeni olan Zack Snyder, yaşadığı talihsiz bir olay nedeniyle çekimleri erken bitirince koltuğunu Avengers ve Alien: Resurrection filmleriyle tanıdığımız Joss Whedon'a devretti. Ancak DC hayranları, aralarında #ReleasetheSnyderCut hashtag'iyle bir kampanya başlatarak filmin Zack Snyder versiyonunu talep etmesi üzerine DC, hayranların isteklerini yerine getirmeye karar verdi.


Jared Leto, 2017'de Warner Bros. liderliğiyle yaşanan bir çatışmanın ve bir aile trajedisinin ortasında Snyder'in orijinal planının bir parçası değildi. Ancak HBO Max, ona kendi kurgusunu tamamlama şansı sunduğunda, yönetmenin uzun zamandır beklenen #SnyderCut'a eklemek istediği birkaç yeni şey vardı. Batman'in düşmanı olan Joker'de bunlardan biriydi. Snyder, Vanity Fair'e verdiği röportajda "Joker gerçekten geriye dönüp baktığımda düşündüğüm tek şey. Ama Joker'i o dünyaya getirmenin her zaman niyetim olduğunu söyleyeceğim." ifadelerinde bulundu.

Zack Snyder's Justice League filminden Joker görselleri yayınlandı

Zack Snyder's Justice League, 18 Mart 2021 tarihinde HBO Max'te yayınlanacak

Zack Snyder, 10 yıl önce DC filmleri üzerinde çalışmaya başladığında Joker'i Batman ile çatışmaya sokacağını düşünmüştü. Ancak Snyder, stüdyodan ayrıldıktan sonra bunun muhtemelen asla olmayacağını fark etti. Zack Snyder's Justice League, 18 Mart 2021 tarihinde HBO Max platformunda gösterime girecek. İlk olarak  DC FanDome etkinliğinde, filmin bir saat uzunluğunda ve dört parça halinde yayınlanacağı belirtildi. Ancak sonrasında filmin yönetmeni tarafından yapılan açıklamada, filmin tek parça halinde 4 saat olacağı söylendi.

Filmin oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Amy Adams, Jason Momo, Ezra Miller, Ray Fisher, Jeremy Irons, Diane Lane, Ciarán Hinds, Jesse Eisenberg ve J.K. Simmons gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin müzikleri ise Mad Max: Fury Road, Alita: Battle Angel, Brimstone ve Sonic the Hedgehog gibi yapımlardan tanıdığımız Hollandalı müzik sanatçısı Junkie XL'e ait.

Son olarak kimler Zack Snyder's Justice League filmini merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2021 05:01
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 11.02.2021 10:09
Bu Hollywood yancısı bebek surattan Joker mi olur Allah aşkına yaa? Salın şunu artık, modele bak?! O eski saçma ergen görüntüsünden sıyrılması için saç da uzatmışlar ama yok hala çiğ, hala ezik duruyor. Çevreye yumoş gibi bakan adamdan joker mi olur mk?! Bundan olsa olsa sinek valesi olur! Ondan da hayır görmezsin!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2021 18:42
Dünyanın en iyi filmi geliyor!!!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2021 16:21
İstedikleri cut'ı çıkartsınlar adamın DC evreninin ırzına geçtiği gerçerğini değiştirmiyor. Değiştirilmesi gereken yönetmendi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Bilgekhan
Bilgekhan 10.02.2021 12:45
Sen geriye dönüp bakma Zack. Mahsun Kırmızıgül filmi gibisin. Ortaya karışık pizza.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zack Snyder's Justice League filminden Joker görselleri yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×