Zack Snyder's Justice League filminin yayın tarihi onaylandı

Özgür Deveci
Özgür Deveci 29.01.2021 - 22:48
2017 yılında yayınlanan Justice League'in yönetmeni tarafından düzenlenen Zack Snyder's Justice League için yayın tarihi onaylandı.

DC Extended Universe'nin en popüler serilerinden biri olan Justice League, 2017 yılında vizyona girmişti. Filmin ilk yönetmeni olan Zack Snyder, yaşadığı kötü bir olay nedeniyle çekimleri bitirince koltuğunu Avengers yönetmeni Joss Whedon'a devretti. Ancak DC hayranları, aralarında #ReleasetheSnyderCut hashtag'iyle bir kampanya başlatarak filmin Zack Snyder versiyonunu istemesi üzerine, DC Extended Universe hayranların isteklerini yerine getirmeye karar verdi. Geçtiğimiz Ağustos ayında düzenlenen DC FanDome etkinliğinde Snyder, kendi kurgusunun 2021 yılında yayınlanacağını duyurdu.

Zack Snyder's Justice League filminin yayın tarihi onaylandı

Zack Snyder's Justice League, 18 Mart 2021 tarihinde HBO Max'te yayınlanacak

2 yılın ardından bekleyiş sona erdi. Bir süredir prodüksiyon aşamasında olan filmin yayın tarihi Warner Bros. tarafından resmi olarak açıklandı. Stüdyo tarafından yapılan açıklamaya göre Zack Snyder's Justice League, 18 Mart 2021 tarihinde HBO Max platformunda gösterime girecek. HBO Max, sadece Amerika'daki izleyicilere hizmet verdiği için, filmin global olarak ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor. Filmin sinema salonlarında vizyona girip girmeyeceği ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Söylentilere göre, filmin ek çekimleri için 20 ila 30 milyon dolar arası bir bütçe ayrıldı.

Zack Snyder tarafından hazırlanan bu versiyon, orijinal Justice League filminden biraz daha farklı olacak. Toplamda 4 saat uzunluğunda olması planlanan film, HBO Max'a özel olarak yayınlanacak. Filmin oyuncu kadrosunda Ben Affleck, Gal Gadot, Henry Cavill, Amy Adams, Jason Momo, Ezra Miller, Ray Fisher, Jeremy Irons, Diane Lane, Ciarán Hinds, Jesse Eisenberg ve J.K. Simmons gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmin müzikleri ise Mad Max: Fury Road, Alita: Battle Angel, Brimstone ve Sonic the Hedgehog gibi yapımlardan tanıdığımız Hollandalı müzik sanatçısı Junkie XL'e ait.

Son olarak kimler filmin Zack Snyder versiyonunu merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 19.04.2021 18:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2021 12:43
yani bu film izlediğimizden tamamen farklım ı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.01.2021 01:03
Stephenwolf reis biraz daha güçlü olsun. Superman abimize saygımız sonsuz da biraz zorlasın yani.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2021 22:52
Dünyanın en iyi filmi geliyor!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2021 02:19
anlamadım. bu versiyonun farkı ne?
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2021 14:49
İlk film çekildiği sırada Zack Snyder reisin kızı intihar ediyor ve kendisi filmin çekimlerini bitirdikten sonra kovuluyor. Gelen yönetmende filmin 15 dk kadarını alıp kalanını kendi kafasına göre çekiyor. Yani ortada 2 farklı film var. Birisi ilk çıkan çöp bir diğeri de Zack reisin orijinal filmi.
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2021 14:07
Sperman pembe pelerin wonder woman bikini flash kuyruklu aquaman yüzgeçli arayada spiderman elinde balon vs vs komedi...
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.01.2021 10:51
Eskisini merak ettim önce bi onu izliyim bari.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zack Snyder's Justice League filminin yayın tarihi onaylandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×