Zaman Çarkı serisi sevenlere müjdeli haber!

Feyzi Özmen
Feyzi Özmen 3.06.2010 - 12:31
Zaman Çarkı serisi sevenlere müjdeli haber!
Red Eagle Games, Obsidian ile birlikte ortaklaşa çalışacakları projeyi açıkladılar. Buna göre fantastik kitapseverlerin yakından bildiği Zaman Çarkı/Wheel of Time serisinden esinlenecek olan oyun PC, X-Box 360 ve PS 3 platformları için satışa çıkacak.

Red Eagle Games’in Ceo’su, Obsidian’ın proje için ideal ortak olduğunu belirtirken, Robert Jordan’ın sevilen karakterlerinin bilgisayar ortamında yeni yüzleri ile bizlerle beraber olmasında yardımcı olacaklarını söyledi.

Obsidian cephesinden ise Zaman Çarkı serisinin gelmiş geçmiş en büyük fantastik serilerinden biri olduğunun altı çizilirken, Robert Jordan’ın yarattığı Zaman Çarkı evreni ve onun kapsamlı karakterlerinin sanal ortama taşımanın büyük bir şans olarak nitelediler.

Obsidian bu proje dışında Fallout New Vegas ve Alpha Protocol’un yapımıyla da uğraştığını belirtelim.

Dünya’da birçok hayranı bulunan Zaman Çarkı serisi edebiyat çevresi tarafından en kapsamlı ve en detaylı fantastik kitaplardan biri olarak bilinir.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2021 22:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zaman Çarkı serisi sevenlere müjdeli haber!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×