Zampella: "Titanfall CoD kadar satmayacak"

Zampella: "Titanfall CoD kadar satmayacak"

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 9.09.2013 - 21:13
CoD çocukları eski markalarına karşı
Bildiğiniz gibi bu sonbaharın en ilginç kapışmalarından biri Titanfall ile Call of Duty arasında yaşanacak. Kağıt üstünde biri daha yeni kurulmuş bir firmanın ilk işi, diğeri ise oyun dünyasının titanlarından biri. Ama işin arka planında bildiğiniz gibi daha fazlası var. Titanfall aşağı yukarı 45-50 eski Infinity Ward çalışanından oluşuyor. Onlar Activision IW'nin başındaki iki adamı, yani Vince Zampella ve Frank West'i kovunca beraber Respawn'ı kurdular. Proje için de çok heyecanlılar, ama Zampella'nın dediğine göre bu konuda aynı zamanda sınırlarının farkındalar. Zampella oyunun Call of Duty kadar satmayacağını düşündüğünü belirtirken bunun sebebinin de serilerin zaman içerisinde momentum kazanması olduğunu dile getirdi. Biz de Zampella'nın fikrini size şu şekilde soralım. Sizce yeni bir fikri mülk ilk oyunuyla Call of Duty seviyesinde satabilir mi? Yoksa Call of Duty güvenilir bir marka olmanın ekmeğini mi yiyor? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Zampella: "Titanfall CoD kadar satmayacak"
Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 1.12.2020 21:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×