Zelda temalı Switch hayallerinizi süsleyen konsol olabilir

Zelda temalı Switch hayallerinizi süsleyen konsol olabilir

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 4.07.2017 - 11:12
Keşkeeee benim olsssaaa..
Konsollar üzerine yapılan farklı değişiklikler ve modlamalar ile sık sık karşılaşıyoruz. Bu modlamalardan bazıları göze hoş gelse de bazıları ise kelimenin tam anlamıyla şahane duruyorlar. İşte bu şahane modlamalara yeni bir örnek daha gelmiş durumda.

Daha önce farklı çalışmalara da imza atan MokoMod, bu sefer de Nintendo Switch modlaması ile karşımıza çıktı. Konsolu The Legends of Zelda: Breath of the Wild teması ile süsleyen MokoMod ortaya oldukça detaylı ve özenli bir iş çıkarmış.

Link'in oyunda kullandığı ve oyunun kilit noktası olan Sheikah Slate baz alınarak yapılan bu modlamada hem Dock ünitesi hem de konsolun ekran kısmı uygun bir şekilde dizayn edilmiş. Logolardan tuş takımlarına, eskitme görünüşünden üzerinde bulunan motiflere kadar sahip olmak isteyeceğiniz bir modlama ortaya çıkmış. Çalışmanın detaylarına aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 17:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×