Zelda'ya benzeyen Biomutant için yeni oynanış videosu yayınlandı

Zelda'ya benzeyen Biomutant için yeni oynanış videosu yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 20.02.2018 - 10:34
Oyunun yeni videosu oldukça güzel gözüküyor.

Geride bıraktığımız sene düzenlenen Gamescom 2017 fuarında ortaya çıkan Biomutant, sahip olduğu farklı yapısı sayesinde dikkatleri üzerine toplamıştı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkması beklenen oyunun yeni videosu, oynanışa dair yeni görüntüler içeriyor. Hatırlayacağınız üzere oyunun daha önce yayınlanan videoları, oynanış anlamında pek umut verici değildi. Ancak paylaşılan bu video ile birlikte Biomutant'ın artık daha zevkli göründüğünü söyleyebiliriz. THQ Nordic çatısı altında, Experiment 101 isimli geliştirici ekibin projesi olan Biomutant, bu sene içerisinde oyuncuların karşısında olur mu bilmiyoruz?

Biomutant için yeni bir video yayınlandı

Yapı olarak The Legend of the Zelda serisini andıran Biomutant'ın RYO öğeleri, Zelda oyunlarına göre daha derin olacak. Dövüş dinamiklerinin ise son yayınlanan videoda iyi gözüktüğünü söylemek mümkün. Ancak oyunculara açık dünya vaadi veren geliştiriciler, Biomutant'a keşif öğesini nasıl yedirecek, işte o pek fazla belli değil. Crafting öğeleri de bulunan Biomutant, muhtemelen oyuncularına uzun ve keyifli saatler yaşatacaktır. Bölüm tasarımlarının genellikle kapalı alanlardan oluştuğu oyuna ait yayınlanan videoda açık dünyaya ait pek fazla görüntü göremiyoruz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2021 20:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 20.02.2018 15:02
umut vaad ediyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.02.2018 14:12
''Olur mu bilmiyoruz ?'' Bu ne ? :) (?) Gökyüzünde sarı bir nesne, adı güneş, ısıtır mı bilmiyorum ? :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×