ZeniMax, Resident Evil'in hazırlayıcısını aldı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.10.2010 - 16:54
Shinji Mikami, yeni bir aileye kavuştu
ZeniMax firmasının ismini son dönemde sıklıkla duymaya başladık. Bethesda'yı bünyesine katarak oyun dünyasında kendine yer edinen firma, ardından Splash Damage ortaklığıyla adından söz etirdi. Dark Messiah'ın yapımcısı Arkane Studios'u da satın alan şirket, id Software'ı da bünyesine katarak büyük yankı uyandırmıştı. Çok iyi oyunlar yaparak kullanıcılara sunmayı amaç edinen ZeniMax, bugün çok önemli bir ismi daha bünyesine kattığını duyurdu.

ZeniMax, Resident Evil'in hazırlayıcısını aldı
Resident Evil serisinin hazırlayıcısı ve son olarak Vanquish isimli aksiyon oyununu geliştiren Shinji Mikami, artık ZeniMax için oyun yapacak. Japonya merkezli Tango Gameworks stüdyosundan sorumlu olacak olan Mikami, piyasaya AAA kalitede yeni oyunların çıkarılması için çalışacak. ZeniMax yetkilileri Mikami'den övgüyle bahsederken, eminiz ki Resident Evil gibi ses getirecek yeni bir serinin de temelinin atılmasını bekliyordur.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 01:42
Kalan Karakter : 300 Gönder
ZeniMax, Resident Evil'in hazırlayıcısını aldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×