ZeniMax, Resident Evil'in hazırlayıcısını aldı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.10.2010 - 16:54
Shinji Mikami, yeni bir aileye kavuştu
ZeniMax firmasının ismini son dönemde sıklıkla duymaya başladık. Bethesda'yı bünyesine katarak oyun dünyasında kendine yer edinen firma, ardından Splash Damage ortaklığıyla adından söz etirdi. Dark Messiah'ın yapımcısı Arkane Studios'u da satın alan şirket, id Software'ı da bünyesine katarak büyük yankı uyandırmıştı. Çok iyi oyunlar yaparak kullanıcılara sunmayı amaç edinen ZeniMax, bugün çok önemli bir ismi daha bünyesine kattığını duyurdu.

ZeniMax, Resident Evil'in hazırlayıcısını aldı
Resident Evil serisinin hazırlayıcısı ve son olarak Vanquish isimli aksiyon oyununu geliştiren Shinji Mikami, artık ZeniMax için oyun yapacak. Japonya merkezli Tango Gameworks stüdyosundan sorumlu olacak olan Mikami, piyasaya AAA kalitede yeni oyunların çıkarılması için çalışacak. ZeniMax yetkilileri Mikami'den övgüyle bahsederken, eminiz ki Resident Evil gibi ses getirecek yeni bir serinin de temelinin atılmasını bekliyordur.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 20:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
ZeniMax, Resident Evil'in hazırlayıcısını aldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×