Zerg istilası başladı!

Mert Günhan
Mert Günhan 12.03.2013 - 17:25
StarCraft II: Heart of The Swarm çıktı!
Bıçaklar Kraliçesi geliyor! Blizzard Entertainment, Inc. bugün StarCraft II destanının yeni bölümü StarCraft II: Heart of the Swarm ile dünya çapında zerg istilasını  başlattı. Kerrigan, sürüsünün de yardımıyla Arcturus Mengsk’ten sonsuza kadar kurtulmayı amaçlıyor.
 
Oyuncular Heart of the Swarm’ı Amerika, Kanada, Avrupa, Türkiye, Rusya, Güney Kore, Avustralya, Yeni Zelanda, Güneydoğu Asya, Meksika, Şili, Brezilya, Tayvan, Hong Kong ve Macau’da perakende mağazalardan ve ayrıca oyunun resmi web sayfasından (www.StarCraft2.com) dijital olarak satın alabilirler.
 
"Heart of the Swarm, StarCraft II’nin tüm özelliklerini daha da geliştiriyor” diyor Blizzard Entertainment kurucu ortaklarından, CEO Mike Morhaime. “Kerrigan’ın hikayesine, yeni çokluoyuncu birim ve haritalarına ek olarak oyuncuların StarCraft II’yi daha eğlenceli ve öğrenmesi daha kolay hale getiren yeni özellikleri ve yeni online öğeleri de çok seveceklerini düşünüyoruz.”


Zerg istilası başladı!
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2022 01:39
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zerg istilası başladı!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×