Zindan demosu

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Zindan demosu
Dreamcatcher firması, hazırlanmakta olan 3D aksiyon / RPG oyunu Dungeon Lords için oynanabilir bir demo hazırlandığını belirtti. Demoda Human, Argot ya da Sylvan olarak oynayabiliyoruz. Ayrıca tek kişilik oyunun yanında, multiplayer özelliklerinden de faydalanabiliyoruz. Dungeon Lords'un kendisi, 20 Nisan'dan itibaren piyasalardaki yerini alacak. Demo'yu indirmek için tıklayın

Hikayenin ilerleyişinde NPC’lerin yani bilgisayarın kontrol ettiği karakterlerin rolü olacak. Kimi görevleri almak için belirli insanlarla konuşmamız gerekecek. Oynanışı derinden etkileyecek olan NPC’lerle girdiğimiz her etkiletişim sonucunda verdiğimiz kararlarla oyunun gidişatı değişebilecek. Özellikle oyuna eklenmiş minik bulmacalar renk katacak. Gittikçe zorlaşacak olan bu bulmacaların sonucunda nadir silahlar bulunabileceği gibi kimileri de bölümleri tamamlamak için gerekli olacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.07.2021 22:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zindan demosu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×