Zombie Smash

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Zombiler sarmış dört bir yanımı
Platformlar iOS, iOS
Zombie Smash
  • Yapımcı - Yayıncı Gamedoctors - Gamedoctors
  • Çoklu Oyuncu: Yok
  • Oyun Türü: Aksiyon,Aksiyon
Merlin Puanı 75
Artılar Zombileri parçalamak eğlenceli, farklı öldürme yöntemleri
Eksiler Devamlı oynanabilecek kadar güçlü değil
Zombiler, nereden geldi? Neden en sevdikleri şey, insan beynidir ve neden kendilerini koruma ihtiyacı hissetmeden saldırırlar? Tüm bu sorular bir kenarda dursun, zira sorabilmek için öncelikle hayatta kalmak gerekli. Kendi çiftlik evimizde, huzur içinde yaşarken, günün birinde dışarıdan gelen homurtularla korkunç misafirlerimizden haberdar oluyoruz. Hava karanlık, evimiz şehirden uzak ve üstelik telefon kablolarını da yemişler. Yapacak tek şey var, o da sonuna kadar direnmek. Belki de yardım gelir...

Zombie Smash, evinizden dışarıya çıkmadan, etraftaki zombileri öldürmeniz gereken ve bu sırada puanlar toplayarak kullanabileceğiniz araçlarda geliştirmeler yapabileceğiniz bir oyun. Bir takvim sayfasına sahibiz ve hergün zombi saldırılarına maruz kalıyoruz. Bu saldırılar büyük de olabilir küçük de. Önemli olan, hamlelerimizi doğru yapmak. Aksi takdirde en kolay düşmana bile yem olabiliriz.

Zombi fırlatma şampiyonası

Oyunun işleyişini kısaca açıklarsam, ekrana gelen zombileri, üzerlerine basılı tutarak etrafa savurmalısınız. Bu işlemi hızlı ve eksiksiz yapmalısınız, çünkü içlerinden bir tanesi bile evinize ulaşırsa, kısa sürede mücadeleyi kaybediyorsunuz. Zombi öldürdüğünüzde, yıldızlar kazanıyorsunuz ve bunlar puan demek. Bazen de kullanabileceğiniz araçlar geliyor ekrana. Mayın, dev bir tuğla, kaya parçaları veya silah gibi. Bunları kullanarak toplu katliam yapabiliyorsunuz, ama bu sistem ilk etapda sizi zorlayabilir. Şöyle ki, ekranın sağ üst köşesinde tek bir slot yer alıyor ve siz de sadece tek bir saldırı aracını buraya koyabiliyorsunuz. Bu sırada farklı saldırı araçları gelirse, onları kullanamıyorsunuz ve bir süre sonra kayboluyorlar. Belki de oyunu kazanmanıza etki edecek bir malzemeden mahrum kaldınız. Böylelikle tekrar deniyor ve daha iyi kavrıyorsunuz.

Zombie Smash

Tabii ki oyun boyunca her şey aynı seviyede kalmıyor. Bölüm geçtikçe kazandığınız puanlarla yeni özellikleri aktif edebiliyorsunuz. Örneğin evinizin dayanıklılık seviyesini artırabilir, kullanabildiğiniz silahların gücünü yükseltebilir veya patlayıcıların kapasitesini artırabilirsiniz. Bazı zombiler, diğerlerine nazaran daha gelişkin ve güçlüler. Dolayısıyla onları dokunuşlarımızla kaldıramıyoruz. Bu sebeple araç kullanımı daha da önem kazanıyor. Tek bir ekipmanı bile boşa harcamamamız gerekli. Bir süre boyunca tek slot kullandığımızı ve aynı anda iki saldırı aracına sahip olamadığımızı belirtmiştim. Oyunun ilerleyen safhalarında aktif edilecek özelliklerden biri de çoklu slot kullanma özelliği. Böylece balyoz ve patlayıcı maddeleri aynı anda kullanabilirsiniz örneğin.

Zombie Smash'in görsel olarak iddiası bulunmuyor. Zaten zombiler üzerinde görülen deformasyonlar haricinde önemli bir grafiksel yön kullanılmamış. Sesler de ayn seviyede seyrediyor. Güzel bir detay olarak, oyun esnasında fotoğraf çekip, bunu elektronik posta olarak istediğiniz adrese veya Facebook sayfanıza gönderebiliyorsunuz. Zombi alt etmek istiyorsanız, Zombie Smash'i deneyebilirsiniz. Nihayetin de onlar da zombi...
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 22.05.2022 00:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zombie Smash

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×