Zombiler ile yine yeniden

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Zombiler ile yine yeniden
Kuju Entertainment, City of the Dead oyunlarını açığa çıkardı. Uzak bir adaya deniz kazası sonucu düşeriz. Ancak bu adada ordunun gizli silahları yapılmaktadır, bu silahta yaşayan ölülerdir. Bizde canımızı kurtarmak için zombiler ile büyük bir mücadeleye gireriz. Klişe bir konuya sahip olan City of the Dead'de, bir çok silah bulunacak. Multiplayer seçeneği de olacak yapımda; Co - op Mod'u, Death Match vb... seçenekler olacakmış. City of the Dead'in ilginç özelliği, George Romero'nun Night of the Living Dead, filminin evreninde geçmesi. Kasım ayında çıkan Land of the Dead, oyunu da George Romero'nun son filminden esinlenerek yapılmıştı, ancak başarısız kötü bir yapımdı. Yaptığı oyunlar ile parlak bir geçmişi olmayan Kuju firması, City of the Dead ile ne kadar başarılı olacak göreceğiz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 5.08.2021 13:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
Zombiler ile yine yeniden

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×