Zoo Tycoon sınırları aşmaya geliyor!

Zoo Tycoon sınırları aşmaya geliyor!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 14.07.2013 - 15:35
Eski serinin yeni üyesinden son detaylar
E3'ün en beklenmedik duyurularından biri kuşkusuz PC'lerimizden tanıdığımız ve uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Zoo Tycoon serisinin 360 ve Xbox One için bu sene içerisinde piyasaya çıkacak oluşuydu. Bugün oyun hakkında yeni detaylar açıklandı. Buna göre oyunda kendi hayvanat bahçemizi "buluta" yükleyip arkadaşlarımızla paylaşabileceğiz ve onlar bize yardım edebilecekler. Diğer ZT oyuncularıyla Skype'dan konuşup hayvan takası yapabileceğiz. Oyunun yapımcısı Jorg Neumann "iş birliği yeni Zoo Tycoon'un kilit bir kısmı" ifadelerini kullandı. Kinect'ten de faydalanacak oyunda hayvanlarımız sesimizi tanıyabilecek. Kendi gergedanlarınızı beslemek istiyorsanız bu oyun ilaç gibi gelecek yani. Bu arada son zamanlarda Tycoon oyunları bir geri dönüş mü yapıyor nedir, fark ettiniz mi? Game Dev, Zoo... Roller Coaster'ın da dönmesinin tam zamanı değil mi?

Zoo Tycoon sınırları aşmaya geliyor!
Yorumlar 13
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 21:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×