Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Battlefield 5

Battlefield 5'ten sızdırılan bilgiler oldukça ilginç gözüküyor

1. Dünya Savaşı'nı unutun...

Furkan Sakoğlu - 29.03.2016 13:12
Furkan Sakoğlu - 29.03.2016 13:12
2016 yılında çıkmasına kesin gözüyle bakılan Battlefield 5 için, internette 1. Dünya Savaşında geçeceğine dair ciddi dedikodular dolanıyordu. Bu dedikoduları ne yalanlayan, ne de doğrulayan DICE ise, ortalıkta gezinen gizem havasından oldukça memnundu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün ise bazı oyun forumlarında ilginç bir görsel paylaşıldı. Paylaşılan görsel Battlefield 5'de bulunacak olan DLC'leri bizlere tanıtırken, DLC detaylarına bakıldığında 1. Dünya Savaşı ihtimalinin ortadan kalktığını, oyunun Doğu ve Batı bloğu arasındaki 3. Dünya Savaşı teması işleyeceğin, hatta Prototype Warfare ve Titan Assault isimli DLC'ler ile, gelecek temasına da ev sahipliği yapabileceği gözüküyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Şuan için ortaya çıkan bu resimlerin kaynağı doğrulanmamış olsa da, gerçekçi gözüktüğünün altını çizmek gerek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.
yorumlar (38)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 05.04.2016 09:51 (0)
battlefıeld 2-3-4 modern savaşta geçiyordu ben isterdim ki oyunda bırden fazla farklı savaş çağı seçeneği olsun vietnam kore ve modern savaş gibi 3 farklı çağ yapabilirlerdi ana oyunda veya dlc lerde hiç gerek yoktu bilim kurguya
MK Okuru, 31.03.2016 16:11 (0)
1 ve 2. dünya savaşı isteyenler 1 hafta sonra teyyare uçurmaktan oyunu bırakacaktır oynarken bile günümüz jetlerinde en fazla bir bomba alıyoruz ee tabi zananla harita büyürse onlarda artar tahminim
MK Okuru, 30.03.2016 16:58 (0)
battlefield oyuncularının geneli oyunun gerçek temalı ve gerçek silahlar olduğu için seviyorlar. Eğer bilim kurguya dönerse çoğunluk oynamaz.
MK Okuru, 29.03.2016 20:33 (0)
Ya arkadaş kaç yaşında insanlarsınız şuna inandiniz mı şimdi cidden
MK Okuru, 30.03.2016 15:09 (0)
1. dünya savaşı temalı olsa multi insanlar 1 aydan sonra sıkılır. oyunlar artık içerik sayesinde uzun süre oynanabiliyor. 1. dünya savaşı için saçma bir heyecan yapıldı. o temayla para kazanamazlar. atmosfer için kimse oyun olmaz.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.