Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Marvel

Deadpool ve Cable, X-Force filmine liderlik edecek

İkili çok can yakacak

Hürcan Köse - 08.03.2017 13:24
Hürcan Köse - 08.03.2017 14:23
Eğer X-Men serisini yalnızca filmleri ile takip ediyorsanız, serinin ve seri ile alakalı son filmlerin kronoloji açısından bir hayli karmaşık olduğunun farkındasınızdır. X-Men Apocalypse ile 1980'li yıllara gitmişken, Logan ile birlikte kendimizi birden 2029 yılında bulduk. X-Force ile işler daha da karmaşık bir hal alacak. Bu yüzden de çizgi romanları takip edip açıklayıcı makaleleri okumakta fayda var.

Aslında Logan'ın ana X-Men filmlerine doğrudan bağlı olduğunu söylemek yanlış olur ancak serinin hayranları iki evreni birbirine bağlamak adına sürekli yeni teoriler üretiyor. Eğer X-Force'un çizgi romanlarına alışıksanız zaten Deadpool ve Cable'ın bu ekibin en eski üyeleri olduğunu da biliyorsunuzdur. X-Men üyelerine göre çok daha uç görevlere gidip daha tehlikeli işlere girişiyorlar. Deadpool 2'nin yazarları Rhett Reese ve Paul Wernick, Deadpool'un ikinci filmin ardından direkt olarak X-Force'a geçiş yapacağını söylemişti.Deadline ile yaptığı bir röportaj sırasında Logan'ı öven yapımcı Simon Kinberg, Cable ve Deadpool'u X-Force takımının başına getirmeyi planladıklarını söyledi. Logan ve Deadpool'un başarılı çıkışından sonra R-Rated filmlere de olumlu bakan 20th Century Fox, aynı derecede bir X-Force filmine olumlu bakıyor. Ancak bu derecelendirmeyi Gambit veya The New Mutants filmlerinde koruyacaklar mı, ona dair henüz herhangi bir bilgi yok.

Henüz X-Force'un tüm detayları ortaya çıkmadı. Filmin çıkış tarihi veya tam olarak hangi karakterleri işleyeceği gibi yeni bilgiler önümüzdeki dönemlerde karşımıza çıkacaktır.
yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.03.2017 13:48 (0)
gambitin çıkacağı bile belli değil,bir gün birşey söylüyorlar yarın vazgeçiyorlar


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.